Конюхи: старшокласників закликали знати та відстоювати власні права

09 Листопада 2017, 17:15
Школярі на лекції про права 6174 Джерело: http://volyn.legalaid.gov.ua
Школярі на лекції про права

Фахівчині Локачинського бюро правової допомоги організували заняття із старшокласниками та старшокласницями Конюхівської школи.

Школярам та школяркам пояснили на конкретних прикладах, як діяти та куди звертатися, якщо потрапляєш у складну ситуацію, – як повідомляє Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Слухачі та слухачки лекції про права
Слухачі та слухачки лекції про права

Акцію провели з метою підвищити правову свідомість громадян, щоб вони могли у разі необхідності захистити свої права у різних ситуаціях та сферах життя.

Тематика подібних заходів стосується доступу до правосуддя, захисту прав власності, розвитку уміння протистояти корупції.

Провели тренінг у рамках просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізовує Міністерство юстиції України.

Окрім цього, фахівчині бюро правової допомоги організували для локачан вуличну акцію, де пояснювали про права учасників АТО. Також спільно з Локачинським районним центром зайнятості провели семінар про працю неповнолітніх.

Коментарі
09 Листопада 2017, 21:36
Це не Конюхи.
09 Листопада 2017, 22:43
Гімназії немає в с. Конюхи
09 Листопада 2017, 22:45
То ж то сусіднє село
09 Листопада 2017, 22:45
Шось попутали
09 Листопада 2017, 22:50
О, то ж Наталка)) Наталка прівєт, скажи їм шо гімназія не в Конюхах
09 Листопада 2017, 23:35
Дякуємо вам за уважність :) виправили гімназію на школу.
09 Листопада 2017, 23:45
В Локачах в бюро працюють лише "фахівчині"
09 Листопада 2017, 23:53
Шановні адміністратори сайту. Дану інформацію ви вирвали з звіту про реалізацію проекту Я маю право на території локачинського району, а не одній школі через що виникають деякі невідповідності в даній статті.<br/> Будь ласка уважніше ставитеся до матеріалів які публікуються. Дякую!
10 Листопада 2017, 02:06
Шановні редактори та редакторші, кореспонденти та кореспондентші!<br/>Це на кшталт вашого &quot;фахівці та фахівчині, школярі та школярки&quot;. Якщо продовжити мовою деяких ведучих центральних телеканалів, які їхали в &quot;авті&quot;, а потім сиділи у &quot;кіні&quot;, то вийде, що ви їхали в &quot;авті&quot;, сидячи в &quot;пальті&quot; у гімназію у Конюхи. Та так швидко їхали, що і не помітили вивіски на навчальному закладі. Зупиніться, перепочиньте, подивіться навкруги. А може ви не в той район приїхали? Адже в Локачинському бюро правової допомоги працюють не фахівчині, а два професійних юриста-Алла та Наталка.<br/>А достовірну інформацію читайте за посиланням: http://volyn.legalaid.gov.ua/ua/holovna/realizatsiia-proektu-ya-mayu-pravo-u-lokachynskomu-raioni.
11 Листопада 2017, 03:48
Степане, ви, можливо, не помітили, але щойно двох жінок чоловіками назвали - юристами. думаю, вам би не дуже сподобалося, якби ваш рід переплутали. і назвали, скажімо, вас середнім або жіночим.
25 Січня 2019, 16:38
А де тут ті Конюхи? Та власне учні Конюхівської ЗОШ?<br/>Кадри...