Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Художник Орест Хмельовський
Художник Орест Хмельовський
Поетеса Валентина Штинько із чоловіком-художником презентували творчий доробок локачанам
15:05 13.11.2017
166

Мистецький захід провели у Локачинській центральній районній бібліотеці.

Зустріч з подружжям Хмельовських «Гармонія пензля і слова» організували 10 листопада.

Філософ, дизайнер, педагог, науковець та літератор Орест Хмельовський та поетеса, письменниця, перекладачка, публіцистка, почесна громадянка селища Локачі Валентина Штинько зустрілися у бібліотеці із сусідами, родичами, вчителями та учнями локачинської школи, керівниками гуртків будинку школяра та працівниками організацій.

Ведучою заходу була Ганна Марчак, яка розповіла про гостей та їх творчість. Митці, у свою чергу, відповідали на питання ведучої та ділилися планами на майбутнє.

«Сьогодні в Локачах відбувся дуже цікавий мистецький захід. Талановита і працьовита людина, мудрий та мегацікавий співрозмовник. Одного разу він сказав, що місія кожної людини-віднайти і зайняти своє місце у житті. Думаю, пан Орест своє місце віднайшов. Вражена ним і його філософією. Вражена його талантом художника-ОбразоТворця», – ділиться враженнями Людмила Полякова.

Директорка Локачинської гімназії Оксана Сахарчук, секретар селищної ради Леся Познякевич, керівниця гуртка юних художників будинку школяра Оксана Деревич та сусід Ростислав Соловей також поділилися із присутніми позитивними враженнями від зустрічі.

Коментарі
18 листопада
Вчора
16.11.2017
15.11.2017
14.11.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин