Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
За випалювання рослинності передбачена адміністративна та відповідальність
За випалювання рослинності передбачена адміністративна та відповідальність

За випалювання рослинності передбачена адміністративна відповідальність

13:30 11.04.2018
203

З настанням потепління люди починають палити суху траву біля доріг, лісів, торфовищ та населених пунктів, зовсім не думаючи про наслідки.

«Більшість, при цьому не дотримуються пожежної безпеки, бо не здогадуються, що від цього може виникнути пожежа, яка принесе неповоротні наслідки для природи та громадян», – пише Локачинський РС УДСНС.

У природних екосистемах впродовж 2017 року на території Локачинського району виникло 4 пожежі. Під час здійснення спільних рейдів щодо недопущення пожеж в екосистемах, до адміністративної відповідальності було притягнено 3 осіб.

Безпосередньо причиною виникнення пожеж в екосистемах, як правило стало порушення вимог пожежної безпеки (випалювання сухої рослинності, необережне поводження з вогнем).

Враховуючи вищевикладене, Локачинський РС УДСНС України у Волинській області закликає громадян не спалювати суху траву, бадилля та сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров'ю людей. За самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Якщо Ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж негайно повідомте Службу порятунку «101».

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2018
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин