Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Захід
Захід

У Локачах з Василем Боярським обговорювали співпрацю роботодавців та центру зайнятості

11:20 31.10.2018
277

У Локачах пройшла робоча зустріч директора Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Олексадра Ребрука та заступниці начальника відділу надання соціальних послуг Ольги Козаченко з начальником філії «Горохівський автодор» дочірнього підприємства «Волинський облавтодор» Василем Боярським.

Захід пройшов 30 жовтня, – інформує Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі Олександр Ребрук відзначив важливість тісної співпраці центру зайнятості з роботодавцем, поінформував про стан, основні процеси та тенденції на ринку праці району, обговорив питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

Ольга Козаченко ознайомила з новим сервісом служби зайнятості: «Електронний кабінет роботодавця». Зазначила, що завдяки ЕКР роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в службі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на організацію громадських робіт та направлених на пропозиції тимчасової зайнятості.

Позитивним є те, що зустріч пройшла у формі активного спілкування з керівником. Результат заходу: на роботи тимчасового характеру в листопаді направлять троє осіб на посаду підсобного робітника.Коментарі
15 листопада
Сьогодні
Вчора
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин