У Локачах відбудеться мітинг-реквієм на честь загиблих воїнів

Анна Карпюк

Анна Карпюк

#   216

У селищі Локачі 8 травня відбудеться захід із вшанування пам’яті загиблих українських військових.

Мітинг-реквієм під назвою «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» розпочнеться о 12:00 на Меморіалі Слави – Алеї слави та пам’яті. Про це повідомив заступник голови Локачинської селищної ради Тарас Хомяк, передає Район.Локачі.

У програмі заходу передбачена панахида за загиблими воїнами Збройних сил України, покладання квітів до меморіалу, а також освячення меморіальних дощок.

Організатори запрошують жителів громади долучитися до вшанування пам’яті полеглих захисників та спільно віддати їм шану.

Останні новини

Всі

8 червня 2026