У Локачах відбудеться мітинг-реквієм на честь загиблих воїнів
У селищі Локачі 8 травня відбудеться захід із вшанування пам’яті загиблих українських військових.
Мітинг-реквієм під назвою «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» розпочнеться о 12:00 на Меморіалі Слави – Алеї слави та пам’яті. Про це повідомив заступник голови Локачинської селищної ради Тарас Хомяк, передає Район.Локачі.
У програмі заходу передбачена панахида за загиблими воїнами Збройних сил України, покладання квітів до меморіалу, а також освячення меморіальних дощок.
Організатори запрошують жителів громади долучитися до вшанування пам’яті полеглих захисників та спільно віддати їм шану.
Читайте також:
- Локачі
Маленькі таланти – великі справи: 22 тисячі гривень зібрали на звітному концерті в Локачах
- Локачі
Випускник Локачинського ліцею склав НМТ з англійської на максимальні 200 балів
- Локачі
Проєкт DECIDE у Локачах: ліцеїсти готувалися до майбутніх стажувань
- Локачі
У Локачах провели акцію пам’яті на честь дітей, які загинули через війну
- Локачі
У Локачинській громаді провели супервізію з питань міжвідомчої взаємодії та профілактики професійного вигорання
