У Затурцівській громаді обговорили транспортування вітротурбін та будівництво вітроелектроустановок

#   436

У Затурцівській громаді провели зустріч місцевих жителів із представниками компаній «ВОЛИНЬ ВЕСТ ВІНД 2» та «ВОЛИНЬ ВЕСТ ВІНД 3».

Про це повідомили на сторінці громади, передає Район.Локачі.

Під час заходу директор компанії Олексій Коненко представив інформацію щодо транспортування негабаритних компонентів вітротурбін територією громади. Присутнім розповіли про особливості організації логістики та проведення необхідних робіт.

Окрему увагу приділили питанням, які найбільше хвилюють місцевих жителів. Зокрема, йшлося про можливі тимчасові незручності під час будівництва вітроелектроустановок, рекультивацію ґрунтів після завершення робіт, а також відшкодування збитків у разі пошкодження посівів.

Представники компаній надали роз'яснення щодо порушених питань та запевнили, що під час реалізації проєкту враховуватимуть інтереси громади й працюватимуть у тісній взаємодії з місцевими жителями та органами місцевого самоврядування.

Останні новини

Всі

12 серпня 2026

11 серпня 2026

10 серпня 2026

9 серпня 2026

7 серпня 2026

Переглянути все