Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Насилля
Насилля

У Локачах обговорювали протидії домашньому насильству

12:50 08.12.2018
134

У Локачах провели робочу нараду з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та підтримки сім’ї, яку провела перша заступниця голови райдержадміністрації Наталія Сафронова.

Із нововведеннями у нормативно-правовій базі у сфері запобігання та протидії домашньому насильству присутніх ознайомила старший інспектор з ювенальної превенції Локачинського відділення поліції Олена Павлюк, – повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Посадовець детально зупинилася на трьох постановах: «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» та «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Окремо в ході наради заслухано стан виконання на території району Законів України «Про попередження насильства в сім’ї» та «Про протидію торгівлі людьми». На цю тему звітували служби, які працюють у цих напрямках, зокрема служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Локачинське відділення поліції ГУНП в Волинській області, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Доповідачі насамперед озвучили статистичні дані, а також розповіли про заходи, які проведені ними з метою профілактики таких негативних явищ в суспільстві як насильство в сім’ї, особливо, де вчинено насильство над дітьми, та торгівля людьми.

Наталія Сафронова підвела підсумки наради та закликали присутніх до удосконалення роботи в напрямку запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Коментарі
11 грудня
Сьогодні
Вчора
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин