У Локачах фізики провели обласний семінар-практикум

11 Грудня 2018, 15:30
Семінар 2461
Семінар

На базі Локачинської школи-гімназії пройшов обласний семінар-практикум вчителів фізики на тему: «Розвиток готовності вчителів фізики до організації самостійного розв'язування задач учнями 7-11 класів».

Захід відбувся 10 грудня, – інформує Локачинський районний методичний кабінет.

Відкрив семінар завідувач відділу фізико-математичних дисциплін ВІППО, який ознайомив із планом роботи та завданнями семінару.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту, розповів учасникам семінару про стан освіти у районі. Директор Локачинського ОНЗ, презентувала свій навчальний заклад.

Про можливості розвитку творчості учнівської молодді в системі Волинської Малої академії наук розповіла директор КУ "ВО МАН", яка особливий акцент зробила на розвиток технічного напрямку.  

Модель структури методичної роботи в контексті STEM-освіти презентувала завідувач районним методичним кабінетом. Вчителі фізики мали можливість побувати у творчій лабораторії вчителя фізики Локачинського ОНЗ, переможця конкурсу «Учитель року - 2018», вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шельвів провів майстер-клас з розв'язування експериментальних задач з фізики.

Вчитель Старозагорівської ЗОШ представив учнівський проект «Фізико-хімічний аналіз розчину кладки Новозагорівського монастиря».  Досвідом роботи з проблеми розвитку технічної творчості, формування конструкторських навичок на заняттях гуртка «Радіоконструювання» поділився керівник гуртка районного Будинку школяра. 

У роботі семінару взяв участь кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, який провів заняття з використання нестантартних методів розв'язування задач підвищеної складності.

Школярі Локачинського ОНЗ у формі STEM-ярмарку презентували інноваційні освітні проекти зі STEM-освіти на тему «Вода», дослідивши такі проблеми: Чому іде дощ?, Водний режим рослин, Вплив води на формування рельєфу, Поверхневі властивості води, Вода: жива чи мертва?, Який смак води з батьківської криниці?. 

Коментар
24/06/2022 П'ятниця
24.06.2022
23.06.2022