Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Локачинщині попередили про відповідальність за належне оформлення трудових відносин

14:54 07.02.2019
351

На Локачинщині вкотре провели засідання, на якому обговорювали легалізацію трудових відносин з найманими працівниками.

Засідання пройшло п'ятого лютого під керівництвом першої заступниці голови райдержадміністрації Наталії Сафронової, – повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації

У засіданні взяв участь Війницький сільський голова Сергій Вербицький.Обговорили результати виїзних обстежень робочої групи з питань легалізації трудових відносин. Про них розповів начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Семенюк. Повідомив, що здійснили рейди – обстеження суб’єктів підприємницької діяльності щодо встановлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин на території Локачинського району та виявили ряд порушень.

Сьогодні члени комісії заслухали порушників трудового законодавства та попередили про адміністративну відповідальність за вчинення таких дій.

Підсумовуючи засідання, Наталія Сафронова дала відповідні доручення та зауважила, що діяльність робочої групи буде продовжуватись у межах повноважень: виїзні обстеження, проведення співбесід з фізичними особами-підприємцями на засіданнях, надсилання офіційних листів роботодавцям-порушникам з рекомендаціями легалізації найманої праці.

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин