Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
робота
робота

Ще одному роботодавцю Локачинщини розповіли про переваги служби зайнятості

14:00 12.02.2019
299

З метою налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з потенційним роботодавцем, провели робочу зустріч з приватним підприємцем Русланом Павлюком.

Основним видом діяльності приватного підприємця є роздрібна торгівля м´ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах, – пише Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі Руслан Леонідович ознайомився з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям,

Основним питанням зустрічі стало укомплектування штату необхідними кадрами, організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця, проходження стажування безпосередньо на робочому місці та особливу увагу акцентовали на можливість організації робіт тимчасового характеру. Одним із механізмів щодо сприяння роботодавцям у створенні нових робочих місць – щомісячна компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску (ЄСВ) при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.

Ці послуги корисні не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулюють роботодавців не тільки створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати трудові відносини, платити працівникам легальну заробітну плату та надавати соціальні гарантії.

Після проходження стажування безпосередньо на робочому місці у приватного підприємця Ірина Мороз працевлаштовалася на постійне місце роботи на посаду продавця продовольчих товарів, з умовою відшкодування роботодавцю компенсації єдиного соціального внеску.

Коментарі
26 червня
Сьогодні
Вчора
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин