Горе-водій залишив пасажирів з Кремеша посеред поля

23 Лютого 2019, 09:41
Автостанція у Локачах 6209
Автостанція у Локачах

До редакції газети «Селянське життя» звернулась жителька району, яка попросила не називати свого прізвища. Вона розповіла про те, як нещодавно, а саме 15 лютого, стала свідком прикрої ситуації в автобусі, який курсує за маршрутом «Луцьк – Старий Загорів – Горохів».

Дитині однієї з пасажирок  раптом стало зле. Не покращився стан її здоров’я й після того, як пересіла на переднє сидіння. Тоді жінка попросила водія зупинити автобус, аби її дитина вийшла подихати свіжим повітрям. Водій зі злістю виконав прохання, але майже одразу почав з криком вимагати у пасажирів зайняти свої місця, бо як пояснив: «нема часу ждати». А далі просто зачинив двері й поїхав, так і залишивши людей з Кремеша при дорозі посеред поля – поблизу Рачина.

«Ніхто із пасажирів не заступився. Оторопіла від цієї ситуації і я, мовчки поглядаючи услід покинутих… А жінка так просила зачекати…Прикро…У нас черствіють душі», – підсумувала співрозмовниця.

Людмила Мельничук   

Коментарі
23 Лютого 2019, 12:41
Цього водія треба від...ти добряче. Він виїжає з локач в 16:10 на Загорів,а підїжає на платформу коли йому захочеться. Чмо гниле.
23 Лютого 2019, 13:22
Такі ситуаціі трапляються дужe часто. Потрібно карати таких нe добросовісних водіів.
23 Лютого 2019, 15:22
Ніякого співчуття до людей!
23 Лютого 2019, 15:55
Знаєте, шановний Михайле, нехай по графіку буде 16:10.... Але він завжди їде о 16:20, і про це всі знають, якщо Ви їдете один раз на рік, то мовчіть, а інші люди з роботи їдуть щодня і всім зручно
23 Лютого 2019, 16:32
Потрібно карати
23 Лютого 2019, 17:18
Але як і в людей так і в шофер нема поваги ні до вагітних жінок , ні до жінок з дитиною чи старшої людини. Люди самі це роблять....ніякої культури ...а жінку з дитинкою дійсно шкода
23 Лютого 2019, 19:00
Яка сердечна жінка! До редакції звернулася, розповіла про недобросовісного водія,а в потрібний момент просиділа мовчки .....її хата з краю.
23 Лютого 2019, 20:31
Таких людей треба карати
24 Лютого 2019, 00:02
Це ужас. До чого ми люди котимося? Де поділася людська совість? Як можна лишити жінку з дитиною, якій ще й погано було, серед поля одних? Люди, а ви чого мовчали всі в автобусі? Раджу цій жінці не промовчати за цього жорсткого водія, а поскаржитися і нехай з ним розбираються відповідні органи. Таким безсердечним людям немає чого працювати на такій посаді. Цікаво щоб робив цей водій, якби так поступили з його дитиною?
24 Лютого 2019, 19:18
Пасажирці, котра оплатила поїздку та не була довезена до місця призначення слід звернутись у поліцію. Ну а про пасажирів того рейсу інші вже сказали.