Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«СВОЇ» побували в Озютичах: як відбувався відбір талантів, і хто пройшов в другий етап конкурсу

14:00 09.03.2019
1637

За підтримки благодійного фонду Сергія Мартиняка в районі проходить творчий проект «СВОЇ». Мета цього масштабного дійства – об’єднати усіх, в кого золоті руки, добре серце, хто креативний та цілеспрямований, має ідеї та хоче втілити їх у життя.

Координатор проекту Оксана Нерода та авторитетне журі у складі директора дитячої музичної школи Ольги Кревської, завідувача сектору культури РДА Руслана Дудіка та керівника гуртків районного Будинку школяра Аліни Фордюк продовжують мандрувати районом у пошуку талантів. У перший день весни до відбіркового етапу проекту долучились Озютичі.

У цьому селі до підготовки і проведення конкурсної програми підійшли досить серйозно. Щойно ми переступили поріг школи – «вималювалась» розмаїта виставка робіт народних умільців. Від побаченого просто розбігалися очі. Багато місцевих майстринь (Марія Родін, Оксана Кульчицька, Ольга Савицька, Галина Кліщук, Марія Малюк) презентували вишивки хрестиком: рушники, серветки, вбрання тощо.

А вишиті бісером картини, ікони, одяг – Марія Макарчук, Алла Ковальчук, Віта Шахраюк.

Привертали увагу ткані рушники Ніни Базилюк, сімейна реліквія родини Гудим (старовинні вишиванки). Були тут представлені й різноманітні кошики з лози Миколи Челядіна, в’язані дитяче взуття, рукавички, іграшки тощо Віри Герасимчук та Віри Пшенко, незвичайні вироби з підручних матеріалів Олени Герез, роботи з бісеру Руслани Дудюк, поробки в техніці оригамі Яніни Коновалюк, макраме Ольги Савицької. Олександр Поліщук та Ірина Кіпень презентували власні картини, написані в різних техніках, а Іванна Макушинська – багатий доробок картин з берести. Цікаво було подивитися на роботи майстра з випалювання по дереву Костянтина Ковальчука.

Імпровізовану сцену організатори облаштували в коридорі навчальної установи. Конкурсантам побажала успіху координатор проекту Оксана Нерода. Їй школярі урочисто вручили на українському рушнику запашний коровай. А далі жителі села взялися демонструвати свої таланти… Найбільше традиційно було представлено вокальних номерів. Співом підкорювали журі учениця 6 класу Валерія Соколюк (пісня «Донька України»), учень 8 класу Дмитро Галюк («Ми – козаки»), учениця 5 класу Юлія Арсенік («Світ шкільний»), Богдана Таровська («Плакала»), Олександр Мороз («Ти моя»), дуети у складі Юлії Арсенік та Валерії Соколюк («Мрії України») і ведучих дійства Ольги Наконечної та Іванни Макушинської («Моя Україна»), місцевий церковний хор («Молитва про Україну», «Єднаймось у вірі», «Пісня про маму»), родинне тріо Галайдів («Чорноморець»), вокальна група працівників школи («Моє село»).

Чарівною мелодією скрипки потішила школярка Юлія Кліщук.

До глибини сердець зворушила присутніх колишня вчителька Галина Феодосіївна Кліщук, яка розповіла «Баладу про дві душі», читала поезії «Сивина» та «Шлях на Голгофу», а завершальним акордом її виступу стали гуморески.

Власним віршем «Німий солдат» достукувалась до присутніх Іванна Макушинська, а Дарина Челядін натхненно декламувала поезію Лесі Українки «Забуті слова».


На завершення директор місцевої школи Олександр Гапяк побажав односельцям віри в себе і натхнення, зауваживши, що шлях у районі «Свої» починали саме з Озютич – коли взимку сюди завітали Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко. Вручаючи конкурсантам дипломи, Оксана Нерода подякувала усім за теплу, родинну атмосферу.

Учасники, які пройшли у наступний – другий етап творчого проекту «Свої».

У номінації «СВОЇм серцем»:

Валерія Соколюк (пісня «Донька України»), Юлія Арсенік (пісня «Світ шкільний»), Богдана Таровська (пісня «Плакала»), дует у складі Юлії Арсенік та Валерії Соколюк (пісня «Мрії України»), родина Галайдів (пісня «Чорноморець»), Іванна Макушинська (власний вірш «Німий солдат»), Дарина Челядін (вірш «Забуті слова»).

У номінації «СВОЇми руками»:

Марія Макарчук, Алла Ковальчук, Віта Шахраюк (вишивка бісером), Віра Герасимчук (в’язання спицями), Микола Челядін (вироби з лози), Костянтин Ковальчук (випалювання по дереву), Олександр Поліщук (образотворче мистецтво), Руслана Дудюк (вироби з бісеру), Іванна Макушинська (картини з берести).

Коментарі

Небайдужий

09:07 10.03.2019

депутат-олігарх розпочав підготовку д о виборів.

21 липня
Сьогодні
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин