Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

З роботодавцями району обговорювали особливості працевлаштування осіб квотних категорій

12:42 21.03.2019
269

У районній філії обласного центру зайнятості провели семінар для роботодавців: «Особливості працевлаштування осіб квотних категорій».

Захід пройшов за участю фахівців районної філії Волинського обласного центру зайнятості та представників управління Держпраці у Волинській області, Локачинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, – інформує Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Заступниця начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Яцюк ознайомила присутніх з видами послуг, які пропонує служба зайнятості роботодавцям та основними змінами в законодавстві з питань зайнятості. Наголосила, що гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття визначає Закон України «Про зайнятість населення». У статті 14 цього закону передбачені категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Нагадаємо, що На Локачинщині розмістили стенд з актуальними вакансіями від центру зайнятості.

Для працевлаштування цих категорій громадян законом встановлений норматив для підприємств, установ та організацій. Для роботодавців з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлена квота у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Елеонора Матвіюк, головна державна інспекторка управління Держпраці у Волинській області акцентувала увагу роботодавців, що для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників».

Центр зайнятості допоміг двом локачанкам із створенням бізнес-планів.

Цікавою для присутніх була інформація начальника відділу адміністрування,супроводження інформаційних систем,електронних реєстрів та захисту інформацій Локачинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольги Фордюк, яка проінформувала присутніх про сплату єдиного соціального внеску в умовах неповної зайнятості, поняття трудового і страхового стажу, поняття трудового стажу при виконанні робіт (надання послуг ) за цивільно-правовими договорами.

Зауважила, що проведення службою зайнятості таких навчань – це необхідність і потреба в спілкуванні трьох ланок: влади, роботодавців та відповідних контролюючих служб. Наголосила на тому, що повинна бути співпраця між податковою, пенсійним фондом, виконавчою службою та з центром зайнятості, для злагодженої роботи, та забезпечення соціальних гарантій, щодо виплати заробітної плати.

Владислав Омельчук, провідний юрисконсульт, ознайомив присутніх з відповідальністю за порушення законодавства про зайнятість населення.

Учасники вели активну дискусію по питаннях, які розглядалися на заході, обмінялися думками, розповідали про свої перспективи розвитку, отримали роздаткові матеріали щодо змін в законодавстві. Фахівці служби зайнятості отримали вдячність за доцільність проведеного заходу.

Також, роздали інформаційні матеріали.


Читайте також: Як жителька району знайшла омріяну роботу.

Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин