Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Педагогів району нагородили дипломами

12:35 09.04.2019
731

Педагоги районних разом із завідувачем райметодкабінету взяли участь у закриті ХХIV обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

У наказі обласного управління освіти, науки та молоді від 29.03.2019 р. №166 «Про підсумки ХХIV обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» Локачинський районний методичний кабінет відзначили, як один із кращих за активність та якісний показник участі, – інформує Локачинський районний методичний кабінет.

Як результат, районний методичний кабінет нагородили Грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за високий рівень підготовки, актуальність і новизну матеріалів, представлених на обласну виставку.

Дипломами ІІ ступеня нагородили: авторський колектив Локачинського ОНЗ у складі: Оксани Ярославівни Сахарчу, директора, Наталії Григорівни Левчик, заступника директора з методичної роботи, Оксани Ігорівни Загорської, заступника директора з виховної роботи, Світлани Анатоліївни Барабошко, вчителя біології, Людмили Михайлівни Чайковської, вчителя англійської мови, Ольги Григорівни Цикалюк і Таміли Логвинівни Сахарчук, вчителів початкових класів опорного навчального закладу «Навчально-виховного комплексу «Локачинська ЗОШ-І-ІІІ ст. – гімназія» за методичні рекомендації «Інноваційне освітнє середовище – шлях до формування компетентностей школярів» і Шумчук І.А.., вчителя біології і географії ЗОШ І-ІІ ст. с.Кисилин за методичні рекомендації «Діяльнісний підхід у національно-патріотичному вихованні на уроках природничих дисциплін».

Дипломом ІІІ ступеня - Юхно М.А.., вчителя математики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів, за методичні рекомендації «Готуємось до ЗНО». У рамках заходу працювали воркшопи (майстерні продуктивної праці) «Сучасні тренди в освіті. Ділимося досвідом», активну участь в яких взяли і наші педагоги, презнтувавши матеріали досвіду роботи: Левчик Н.Г, заступник директора з методичної роботи Локачинського ОНЗ у номінації «управління навчальними закладами» і Юхно М.А., вчитель математики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів.

Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин