Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Локачинські рятувальники розповіли про безпеку під час виборів

10:00 19.04.2019
214

Локачинські рятувальники розповідають жителям району про пожежну безпеку під час другого туру виборів, який відбудеться 21 квітня.

Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть керівники установ, підприємств й організацій, на об’єктах яких розміщаються виборчі дільниці, – повідомляє Локачинський РС УДСНС України у Волинській області

Обслуговуючий персонал та особи, залучені для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки та діями при виникненні пожежі. Кожна виборча дільниця забезпечується не менше як двома справними сертифікованими вогнегасниками.

Забороняється прокладання та використання тимчасових електромереж та електроподовжувачів, електромережа має бути випробувана на опір ізоляції. Забороняється використання для опалення приміщень нестандартних (саморобних) електронагрівальних приладів.

На випадок відключення електроенергії обслуговуючий персонал виборчі дільниці повинен мати електричні ліхтарі. Застосування відкритого вогню в приміщеннях дільниць забороняється. Не задіяні під час виборів приміщення повинні бути зачиненими.

Біля телефонів встановлюються таблички із номером телефону підрозділів пожежної охорони «101». На кожну дільницю розробляється інструкція про дотримання вимог пожежної безпеки. Всі члени виборчих комісій повинні пройти інструктаж з вимог пожежної безпеки під розпис. Контроль за дотриманням правил пожежної безпеки на виборчих дільницях покладається на голів виборчих дільниць, а під час їх відсутності – на чергових по виборчим дільницям

Евакуаційні шляхи і виходи (коридори,­ проходи, сходові марші і площадки, вестибюлі, холи, тамбури тощо) повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися. Не допускається улаштовувати на шляхах евакуації пороги, виступи, турнікети, та інші пристрої, які перешкоджають вільній евакуації людей.

У приміщенні, яке має один евакуаційний вихід, дозволяється одночасне перебування не більше 50 осіб. При наявності людей у приміщенні­ двері евакуаційних виходів можуть замикатися лише на внутрішні запори, які легко відмикаються.

Порядок дій при виникненні пожежі:

  • негайно повідомити про це пожежно-рятувальну службу по телефону 101. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку­ на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;
  • вжити (за можливості) заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей;
  • повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового на об’єкті;
  • у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо).

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин