Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Для функціонування деяких відділень Локачинської лікарні не вистачає коштів

09:10 12.06.2019
1522

На Локачинщині пройшло засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної.

Захід пройшов 10 червня, – повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації посилаючись на Локачинську районну раду.

Члени комісії заслухали інформацію начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ярослави Дмитришин про хід виконання районної програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського району на 2017-2020 роки, розглянули листи головного лікаря КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Олега Франчука щодо закриття інфекційного, педіатричного, хірургічного відділень та лікувального блоку (палат інтенсивної терапії) приймально-діагностичного відділення в зв’язку з недостатньою сумою коштів медичної субвенції, зокрема для виплати заробітної плати.

Комісія рекомендувала сесії районної ради створити тимчасову контрольну комісію районної ради щодо комплексного вивчення організації роботи та фінансування КНП «Локачинська ЦРЛ» в 2019 році.

Читайте також: У Локачах обговорили використання районного бюджету у 2018 року.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020