Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
як зробити подорожі безпечними
як зробити подорожі безпечними

Розповіли, як зробити подорожі безпечними

16:14 05.08.2019
474

Юстиція Волині спільно із сімейним радником Віктором Вальчуком надала декілька порад як безпечно подорожувати.

Важливо заздалегідь записати собі контактну інформацію Посольства України в тій чи іншій державі, – розповідають очільник юстиції Волині Валентин Кухарик та сімейний радник Волині Віктор Вальчук.

Перед виїздом в іншу країну зареєструватись онлайн на сайті Міністерства закордонних справ України в системі ДРУГ. Для своїх рідних чи близьких варто залишити інформацію про місце свого перебування (адресу, контактний телефон). Відразу повідомляйте своїх рідних чи близьких про зміну місця перебування.

Читайте також: У юстиції Волині розповіли, як протидіяти трудовій експлуатації та торгівлі людьми.

Гарна ідея мати заздалегідь обране з рідними кодове слово, яке підкаже їм, що ви опинились у небезпечній ситуації. Також зробіть фото, сканкопії усіх важливих документів (свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, закордонний паспорт тощо) та збережіть в електронній пошті чи в інших сховищах мережі Інтернет.

В разі втрати документів, ці вкладені файли пришвидшать підтвердження вашого громадянства України та повернення додому.

У разі небезпеки, при змозі, телефонуйте в Посольство України та місцеві екстрені служби допомоги. Для відома, національна «гаряча» лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 527 (з мобільного, безкоштовно) та 0 800 505 501 (зі стаціонарного, безкоштовно).

Нагадаємо: Що таке домашнє насильство та як йому протидіяти.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020