Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Війницька сільська рада
Війницька сільська рада

Жителів Війницької громади закликають проголосувати за найкращу символіку

15:43 06.08.2019
666

За підсумками проведення конкурсною комісією першого та другого етапів конкурсу на створення офіційної символіки Війницької сільської об’єднаної територіальної громади надійшло дві конкурсні роботи від одного автора на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора.

Про це йдеться на сайті Війницької громади.

Відтак, на громадське обговорення подаються наступні роботи:

Перший варіант:

Основою герба є щит ділений істинним поділом на чотири чверті, комбінацією розсічення і пересічення. У правому верхньому куті зображення срібного хреста – частина гербу Волині, що вказує на належність сіл Війницької об’єднаної територіальної громади до цієї території. Червоний колір символізує хоробрість, сміливість, мужність, безстрашність, теплоту, любов, великодушність, а також кров, пролиту у війнах.

У лівому верхньому куті зображення берези – вічного дерева, що символізує світло, чистоту, жіночність, є ототожненням смерті і воскресіння, зими і весни, а також вказує на належність сіл Березовичівського старостинського округу до Війницької об’єднаної територіальної громади. Золотий (жовтий) колір символізує християнські добродіяння (віра, справедливость, милосердя, смиренність) та світські якості (могутність, спроможність, стабільність, багатство).

У правому нижньому куті зображення бджоли символу працьовитості та невтомності, а також вказує на належність сіл Озютичівського старостинського округу до Війницької об’єднаної територіальної громади. Синій колір символізує вірность, довіру і безкінечність; безкінечною вважається небесна глибина. Його серйозна холодність зближається з Божественною Істиною, яка вічна і непорушна. Як і блакитний, синій символізує Святе Небо, людську праведність і чисту духовну відданість людини своєму Творцю.

У лівому нижньому куті зображення цегляної кладки у три ряди – символу міцності і надійності. Червона цегляна кладка – вказує на цегляний завод, який був заснований ще у середині XX століття поблизу Війниці. Зелений колір символізує достаток, надію, свободу, радість і процвітання, природи і молодості.

Щит вписаний у декоративний картуш, та доповнений внизу колосками пшениці. Картуш увінчує «сільська» корона, що додатково підкреслює статус адміністративного центру Війницької громади.

Прапор відповідно рекомендаціям УГТ у прапорі є бажаним використання кольорів герба або його окремих елементів. Саме за цими критеріями був розроблений проект прапора Війницької об’єднаної територіальної громади. Прапор має бути квадратним полотнищем і має мати співвідношення сторін 1:1. Передбачено, що прапори повинні мати аналогічне (дзеркальне) зображення з обох сторін прапорного листа.

Прапор складається з трьох смуг:

Верхня смуга у формі прямокутного трикутника має золотий (жовтий) колір символізує християнські добродіяння (віра, справедливість, милосердя, смиренність) та світські якості (могутність, і, стабільність, багатство).

Середня смуга у формі рівнобедреного трикутника має синій колір що символізує вірность, довіру і безкінечність; безкінечною вважається небесна глибина. Його серйозна холодність зближається з Божественною Істиною, яка вічна і непорушна. Як і блакитний, синій символізує Святе Небо, людську праведність і чисту духовну відданість людини своєму Творцю. У середній смузі розміщений герб Війницької об’єднаної територіальної громади.

Нижня смуга у формі прямокутного трикутника має зелений колір, що символізує достаток, надію, свободу, радість і процвітання, природи і молодості.

Другий варіант:

Основою герба є щит ділений істинним поділом на чотири чверті, комбінацією розсічення і пересічення.

У правому верхньому куті зображення літери В обрамлена 13 зірками, яка символізує заголовну літеру назви населеного пункту центральної садиби Війниця в оточенні тринадцяти зірок – населених пунктів, які входять в об’єднану територіальту громаду. Червоний колір символізує хоробрість, сміливість, мужність, безстрашність, теплоту, любов, великодушність, а також кров, пролиту у війнах.

У лівому верхньому куті зображення берези – вічного дерева, що символізує світло, чистоту, жіночність, є ототожненням смерті і воскресіння, зими і весни. Три берези символізують об’єднання трьох сільських рад. Золотий (жовтий) колір символізує християнські добродіяння (віра, справедливість, милосердя, смиренність) та світські якості (могутність, спроможність, стабільність, багатство).

У правому нижньому куті зображення бджоли – символу працьовитості та невтомності. Три бджоли символізують об’єднання трьох сільських рад. Синій колір символізує вірность, довіру і безкінечність; безкінечною вважається небесна глибина. Його серйозна холодність зближається з Божественною Істиною, яка вічна і непорушна. Як і блакитний, синій символізує Святе Небо, людську праведність і чисту духовну відданість людини своєму Творцю.

У лівому нижньому куті зображення лілії – символу очищення. Лілія рахується ідеалом чистоти і незайманості, повязували її з непорочною Дівою Марією. Лілія з заокругленими пелюстками була символом родючості, а квіти з загостреними пелюстками надавали значення чоловічої сили і військової могутності. Три лілії символізують об’єднання трьох сільських рад. Зелений колір символізує достаток, надію, свободу, радость і процвітання, природи і молодості.

Щит у золотому картуші. Картуш увінчує «золота сільська» корона, що додатково підкреслює статус адміністративного центру Війницької громади.

Прапор – прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3, яке складається з трьох горизонтальних смуг:

Верхня смуга має золотий (жовтий) колір символізує християнські добродіяння (віра, справедливість, милосердя, смиренність) та світські якості (могутність, спроможність, стабільність, багатство).

Середня смуга має синій колір що символізує вірність, довіру і безкінечність; безкінечною вважається небесна глибина. Його серйозна холодність зближається з Божественною Істиною, яка вічна і непорушна. Як і блакитний, синій символізує Святе Небо, людську праведність і чисту духовну відданість людини своєму Творцю. Середня смуга має розширення в напрямку до древка на якому розміщена частина герба з літерою «В» обрамленою 13 зірками, яка символізує заголовну літеру назви населеного пункту центральної садиби Війниця в оточенні тринадцяти зірок – населених пунктів, які входять в об’єднану територіальну громаду.

Нижня смуга має зелений колір, що символізує достаток, надію, свободу, радість і процвітання, природи і молодості.

Мешканцям Війницької сільської об’єднаної територіальної громади пропонують визначитися зі своїми глядацькими симпатіями та взяти участь в наступному опитуванні:

Який ескіз герба та прапора Вам найбільше подобається ?

  • Конкурсна робота № 1
  • Конкурсна робота №2

Проголосувати ви можете до 11 серпня включно в соціальній мережі Facebook на сторінці Війницької громади за посиланням.

Або подавайте свої пропозиції щодо кращого на Вашу думку варіанту роботи письмово за адресою: с.Війниця вул.Миру, 1 Війницька сільська рада або на ел.адрес [email protected]

Загрузка...
Коментарі
23 жовтня
Сьогодні
Вчора
21.10.2019
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин