Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У юстиції Волині розповіли про податкову пільгу на навчання

15:56 13.08.2019
189

Одним із найпріоритетніших завдань юстиції Волині є захист прав дітей, а задля реалізації цієї мети у березні розпочалася Всеукраїнська правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство».

Саме з її допомогою діти зможуть стати більш соціально захищеними, а батьки повною мірою виконувати свої обов`язки, – інформує юстиція Волині.

Так, у рамках кампанії Мін’юст впроваджує другий пакет законів «Чужих дітей не буває», який значно посилює відповідальність для неплатників аліментів. А також «Відповідальне батьківство» дало старт кампанії Міністерства соцполітики «Муніципальна няня», яка передбачає відшкодування витрат на няню для дитини віком до 3 років, та новації, що спрямована на розвиток інституту відповідального батьківства – податкової знижки.

Цього разу у юстиції детальніше розповіли запровадження ініціативи податкової пільги – суми, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання (орієнтовно податкова знижка складатиме 18% від фактично сплаченої суми).

Ця урядова підтримка дає можливість батькам, які дбають про розвиток своєї дитини, отримати знижку на оплату навчання свого чада у дитячих садках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах та закладах вищої освіти.

Новація покликана заохотити батьків сумлінніше ставитися до своїх обв`язків, щоб діти мали змогу мати пізнавальне дозвілля та якісне навчання.

Коментарі
22 серпня
Вчора
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин