Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Війницька ОТГ бере участь у проекті з діагностики раннього виявлення онкологічних захворювань

15:05 16.08.2019
274

У приміщенні міського виконавчого комітету відбулася зустріч представників Володимир-Волинської міської ради та представниками 5-ти ОТГ району: Зарічанської, Зимнівської, Устилузької, Війницької та Оваднівської.

Під час зустрічі обговорили можливість реалізації спільного проєкту, який покликаний зменшити смертність населення району від раку, виявляючи хворобу на ранніх стадіях, – повідомляє Буг.

Це перший досвід міжмуніципального співробітництва між містом і ОТГ. Назва проєкту, над яким сторони працюватимуть разом «Партнерство громад для створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкологічних захворювань жителів Володимир-Волинського субрегіону».

Оскільки у Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні обслуговують жителів міста та Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської, Устилузької та Війницької громад району, то на його базі у разі успішності проєкту створять центр діагностики онкозахворювань.

Як розповіла начальниця міського відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Любов Саць, проєкт майже готовий. Якщо все вдасться, зазначила вона, то завдяки спільній плідній роботі є можливість залучити кошти програми U-LEAD та виграти конкурс на секторальну підтримку.

В рамках проєкту пропонується закупити для потреб мешканців міста та району, які лікуються у Володимир-Волинській лікарні, мамограф, УЗД-апарат та біохімічний аналізатор.

Загальна вартість проєкту складає близько 7 мільйонів 700 тисяч гривень. Ініціатори проєкту повинні профінансувати його на 20%. Ці відсотки розділили в залежності від кількості пацієнтів від кожної ОТГ і міста, пролікованих за 2018 рік у місцевій лікарні. Ще 80% – це грантові кошти.

Голови та представники ОТГ після доповіді заступника головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Наталії Філімонюк зазначили, що цей проєкт дійсно потрібний і «важливіше здоров’я громадян, ніж дороги», тому запевнили, що підтримають його фінансово.

Під час зустрічі вирішили у найближчі терміни створити робочу групу та зібрати необхідні документи, для того, щоб подати проєкт вчасно і залучити грантові кошти.

Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
09.09.2019
08.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин