Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Успіх завдяки наполегливості: як локачанка шукала роботу

10:01 31.08.2019
299

«Наполегливість та працелюбність – основні складові формули успіху», – так вважає Ольга Миколаївна Сохач, колишня безробітна Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, а нині – спеціаліст з питань соціального захисту населення Гуманітарного відділу у Війницькій об’єднаній територіальній громаді.

Про це пишуть спеціалісти Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у Facebook.

Після закінчення навчання у Східноєвропейському Національному університеті імені Лесі Українки Ольга Сохач, здобула кваліфікацію викладача української мови. Після кількох невдалих спроб самотужки знайти роботу, Ольга за допомогою звернулась в Локачинську районну філію Волинського обласного центру зайнятості.

«Основна причина відмов роботодавців у працевлаштуванні молодих спеціалістів – це відсутність досвіду роботи. З такою ж проблемою стикнулася і наша безробітна. Однак, спеціаліст служби зайнятості – кар’єрний радник запевнив Ольгу, що без досвіду роботи не так важко знайти роботу, якщо вміти показати роботодавцю, що ви хочете і готові працювати саме в його організації, проявити свою високу мотивацію та наполегливість, готовність працювати та навчатись новому», – йдеться у повідомленні.

У центрі зайнятості Ольга відвідувала усі семінари з техніки пошуку роботи та мотиваційні тренінги, навчилася якісно складати резюме за відсутності досвіду роботи, опрацьовувала усі запропоновані вакансії та разом з кар’єрним радником склала індивідуальний план працевлаштування. Результатом такої наполегливої роботи над собою стало те, що згодом Ольга, застосувавши усі набуті у центрі зайнятості навички пошуку роботи була працевлаштована на своє пеше робоче місце – спеціалістом з питань соціального захисту населення у Війницькій об’єднаній територіальній громаді.

Загрузка...
Коментарі
24 жовтня
Вчора
22.10.2019
21.10.2019
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин