Футбольна команда «Надія» з села Хорів зіграла з «Луцьксантехмонтаж-536»

06 Вересня 2019, 17:11
1433

Команда «Луцьксантехмонтаж-536» (ЛСТМ) зіграла перший матч в чемпіонаті Волині з футболу цього сезону. Луцькі футболісти здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0.

Суперником ЛСТМ була команда «Надія» з села Хорів Локачинського району. Матч відбувся в четвер, 5 вересня, – передає Волинь24.

У першому таймі була рівна гра з моментами біля обох воріт. Жодного шансу суперники не реалізували.

Після перерви активнішими були футболісти ЛСТМ. Їм вдалося забити чотири голи у ворота суперників, не пропустивши притім жодного.

У підсумку – 4:0 – переконлива перемога володаря Суперкубка Волині – команди «Луцьксантехмонтаж-536».

А вже у неділю на стадіоні у Княгининку відбудеться дуже цікавий матч чемпіонату України серед аматорів. «Луцьксантехмонтаж-536» прийматиме «Ниву» з Теребовлі (Тернопільська область).

Гра розпочнеться о 15:00.