Завідувачку Локачинської поліклініки впіймали на хабарі

25 Вересня 2019, 17:34
Завідувачку Локачинської поліклініки впіймали на хабарі 16957
Завідувачку Локачинської поліклініки впіймали на хабарі

Завідувачку Локачинської поліклініки Оксану Городнюк підозрюють у вимаганні та отримані хабарів за оформлення документів на інвалідність.

Правоохоронці затримали керівницю поліклініки на робочому місці під час отримання нею хабаря, – повідомляє Інформаційне агентство ВолиньPost

Нагадаємо, жінка, будучи і головою лікарської консультативної комісії, систематично отримувала неправомірну вигоду за затвердження медичних документів та подальше їх направлення до МСЕК. Свої «послуги» вона оцінювала у 5-7 тисяч гривень з пацієнта. 

У межах кримінального провадження зловмисниці повідомили про підозру у вчиненні злочину за ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Завтра, 26 вересня, Оксані Городнюк обиратимуть запобіжний захід.

Коментарі
26 Вересня 2019, 01:32
Позор заробляти на біді людей! За грати її!!!
26 Вересня 2019, 02:07
пів села на групі
26 Вересня 2019, 02:31
Не дай Бог не буде сидіти!! Люди вимагають правосуддя!!
26 Вересня 2019, 02:39
Просто в шоке с этой семейки... Так им надо
26 Вересня 2019, 02:42
Фу, позор Городнюкам
26 Вересня 2019, 02:49
Вимагаємо звільнити, посадити і конфіскувати майно
26 Вересня 2019, 03:07
За кожним злочином повинна бути кара
26 Вересня 2019, 04:10
Майже 250, Карл!
26 Вересня 2019, 04:58
Боротьба з корупцією ведеться, але повільно, тому непомітно (©) Оля
26 Вересня 2019, 09:44
Як їй не соромно вимагати гроші в хворих людей? :(
26 Вересня 2019, 09:46
Тепер понятно за які гроші була куплена квартира в Києв.. заробляла на біді людей, щоб зробити своє життя кращим....
26 Вересня 2019, 11:49
Вчора про це гудів весь інтернет, але ніхто навіть не написав назву району. А чому? Її спіймали на гарячому і це була спланована операція чому не написати так як є?Країна має знати своїх "героїв". Наживатись, дійсно, на людській біді...
26 Вересня 2019, 12:20
цей "непотріб" Городнюків потрібно гнати з лікарні! Царькі поробились, без грошей кроку не роблять! Оксані не даси то "пекло" таке робить дай дорогу!
26 Вересня 2019, 12:23
Кримінальну статтю їй потрібно добавити з терміном "групою осіб" до якого входиь Нововолинське МСЕК
26 Вересня 2019, 13:07
Городнюки позор Локачинського району!!! Не лікуйте їх в лікарні, коли вони будуть хворіти і не давайте їм інвалідність, коли це буде їм в житті потрібно!!!
26 Вересня 2019, 13:15
Ми вимагаємо, щоб справу тримали на контролі!
26 Вересня 2019, 13:23
Чого наші батьки мають заробляти гроші закордоном, а вона гроші за бумажки вимагає і живе в шоколаді? Що це таке має бути?! Так їх сім'я ще інших людей не поважає! В Городнюк Оксани голова завжди догори! В'язниця з неї зробить "правильну" людину!
26 Вересня 2019, 13:48
Спитайте в суді: За які гроші дочці купили квартиру в Києві!
26 Вересня 2019, 13:56
Добре, що впіймали, бо їхня сімейка вже всіх заїб@#а в Локачах..
26 Вересня 2019, 14:00
Тепер грай в ігру!)
26 Вересня 2019, 14:25
наступні в черзі всі хто наживається на державних грошах! - РДА, ОТГ, відділ освіти, Затурці інтернат! ЧЕКАЙ-ТЕ! ми йдемо до ВАС!!!
26 Вересня 2019, 14:42
І це жінка, яка по природі повинна дбати про інших людей.. СБУ молодці! Низький поклін Вам!
26 Вересня 2019, 14:44
І дочка в неї точно така сама!!!!
26 Вересня 2019, 15:10
Шановні жителі Локачинського району! Не дайте цю справу замнути, адже майбутнє починається з Вас! Тільки спільними зусиллями ми зможемо навести порядок в нашій країні! Не давайте таким людям зневажати нас! Сьогодні закрили очі на одного корупціонера, а завтра нова людина при посаді точно таке саме буде собі дозволяти! Я Вас всіх закликаю до здорового глузду, якого в сім'ї Городнюків немає!!
26 Вересня 2019, 16:21
Нехай тепер Городнюки йдуть працювати на Город!
26 Вересня 2019, 16:28
Ото тепер люди будете знати своїх "героїв" в Локачах. Не давайте їм спокійно жити в Локачах серед хороших людей! Зробіть їм виховання! Хто, як не ви?!
26 Вересня 2019, 16:39
Все тільки починається..
26 Вересня 2019, 17:07
І в мене вона вимагала гроші! Нарешті її зловили!!!!!!
26 Вересня 2019, 18:20
Я гроші не давав, то ходив пів року в поліклінніку де чув: - "то завтра", "то поїхала Оксана до Луцька", "сьогодні її не має", поїдьте в Нововолинське мсек на вас там подивляться", туди-сюди і одного разу сказала "Вам групи тут не має, АЛЕ !!! я можу це вирішити за $$" ! Тож мав бути кінець і він настав!
26 Вересня 2019, 23:42
Городнюки - це гниди Локачинського району
27 Вересня 2019, 00:21
Конфіскувати майно згідно Закону України і нехай бомжують
27 Вересня 2019, 00:24
Відтепер називайте Городнюків сім'єю "інвалідів" в Локачинському районі!
27 Вересня 2019, 01:26
Посадити тварь, а чоловіка вигнати нахуй з району
27 Вересня 2019, 01:48
Це просто капець !! До чого котиться світ ??!!! Вона завжди була високого ставлення до себе без грошей до її кабінету даже стукати не смій . Але там ще крім неї пів лікарні без грошей навіть підійти не хочуть .
27 Вересня 2019, 01:55
Позор! Позор! Позор! Мені стидно, що сім'я Городнюків живе в наших Локачах!!!!!!
27 Вересня 2019, 02:05
Чи хіба дитина винувата, що мати дурнувата???
27 Вересня 2019, 02:08
А куди той чоловік дивиться?! Що не може сім'ю прогодувати, щоб жінка гроші не вимагала в людей?!!
27 Вересня 2019, 02:14
А що ж.. тож Городнюки. Дитину привезіть в суд і запитайте в неї: Де вона взяла гроші на квартиру в Києві? Мати дала?!! Заробила на біді людей?!!! Віддати державі!! Треба заробити, щоб мати, а не людей дурити і понти ганяти!!!!!
27 Вересня 2019, 02:20
Не зробить держава справедливий суд, знайдеться багато людей, які зроблять їй справедливий суд!!!
27 Вересня 2019, 03:05
Городнюки не робіть зла людям - вам бумерангом повернеться! Тепер будете відповідати!!
27 Вересня 2019, 22:30
За моі сльози, за мій біль ,за мою дитину прийшла розплата, але це не все буде суд небесний, хоч ви за те не думаєте .грошима затьмарена свідомість .А починати треба з батьків ,які жили на всьому державному і все прийшло безплатно що могли навчити якщо самі крали.я не хочу вам біди але думаю людьми ви вже не станете.
28 Вересня 2019, 02:14
Як вам не соромно брати з медпрацівників гроші за медогляд. ПОЗОР !!!!!!
29 Вересня 2019, 14:33
Доброго дня! Читаю ваші коментарі і дивуюсь.Напали на людину , бо взяла хабар. А чого ніхто не подивиться на це як на подяку?! Я особисто була в неі на обстеженнях впродовж першоі і другоі вагітності. Жодного разу вона і не натякнула про гроші. Я мала ситуацію що по годинах праці. Вже виходила вона з праці. Чоловік іі чекав в машині. Вона не вагаючись, наголошую, що це вже по праці , вернулась до кабінету щоб мені допомогти. Не сказала що є діжурний лікар або прийди завтра. Вернулась обстежила. Зробила все як треба. І не сказали заплати чи щось тому подібне. Вона єдиний фахівець в лікарні до якого можна було звернутись в будь який час і вона не відмовляла. То хороша лікарка. Добрий фахівець.
04 Жовтня 2019, 18:49
Вона жахливий фахівець