Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Затурцівській школі проводили хімічні досліди

13:13 01.10.2019
236

До Затурцівської школи-інтернату завітали працівники із наукової агенції «Цікава наука».

В актовій залі відбулася пізнавальна зустріч із учнівським колективом, – інформує Затурцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.

Вихованці із цікавістю спостерігали за хімічними дослідами та дізналися багато нового про наукові відкриття у фізиці та хімії.

Читайте також: Затурці: місцева вчителька побувала на Кіпрі завдяки проєктній діяльності.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

волячий бовтут

21:45 01.10.2019

Нехай згинуть вороги України!!! ///// Захист Вітчизни - такий навчальний предмет сьогодні, як ніколи, є актуальним в усіх навчальних закладах України. Якщо проаналізувати, а відповідним службам перевірити, як проводив уроки захисту Вітчизни в училищі, або, точніше скільки уроків не провів прохвесор сільськогосподарських наук, отримавши за непроведені уроки зарплату, то може постати логічне запитання: яку вітчизну підтримує цей осколок комунізму? ...
Це не порядно , осколок назбирав збіговисько зрадників,слизняків,перебіжчиків,блатних жебраків які продадуть Вітчизну батька й матір за мисочку юшки ...
чекаємо
23 жовтня, 12год. 00 хв.
0
... судових позовів до кіровніків ЛВПУ за антипедагогічні, антиконституційні методи роботи та бездіяльність ...

нема проблем
Гена ... згадуй суми з скількома 000 000 * прокрутили * через бібліотеку ЛВПУ ??????
0
Син впертої п*яної ГАВРИЛИ ,- гена не послухав в свій зоряний час поради " зверху ". ., ! ? все було : ... . + куш від співпраці з німцями = 0.о .

гунчик К* гопників

0
Голова Волинської ОДА зустрівся з німецькою делегацією 11 жовтень, 14:26 ) серед учасників зустрічі була с . мишковець ( Голова Волинської ОДА зустрівся з німецькою делегацією Представники Федеративної Республіки Німеччина відвідали Волинь в рамках проекту «Партнерство в сфері професійно-технічної освіти в Україні». Зустріч з головою Волинської обласної державної адміністрації Олександром Савченком відбулася 11 жовтня, – йдеться у прес-службі ОДА. Проект реалізовується в області з 2016 року. В якості партнерів проекту виступають Освітній центр баварської економіки, заклади професійної освіти та підприємства-замовники робітничих кадрів в двох областях – Волинській та Рівненській. Один з членів делегації, експерт-оцінювач проекту Вольфганг Дюріг розповів, що експериментальну підготовку робітничих кадрів за новими робочими навчальними планами та програмами з використанням елементів дуальної форми навчання впроваджують з професій «Верстатник широко профілю у ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» та «Електрогазозварник» у ДНЗ «Ковельський ЦПТО». «Хочу сердечно подякувати, що ви присвячуєте нам час. Ми приїхали, аби подивитися на спільний проект «Партнерство в сфері професійно-технічної освіти в Україні». Його фінансує німецьке міністерство. Ми хочемо підтримати освіту в Україні. Для нас важливо, аби наш проект підтримував стратегію розвитку освіти не тільки на всеукраїнському, а й регіональному рівні», – сказав експерт. За результатами поїздки експерти визначать, чи продовжувати партнерство, чи став проект успішним на Волині. Олександр Савченко, своєю чергою, зауважив, що проект досить перспективний в регіоні. «Для нас дуже важливий цей напрямок. Багато наших випускників працюють в Польщі, тому в області бракує спеціалістів. Проблема таких робітничих професій існує не лише на Волині, а й в столиці. Бракує будівельних компаній, які готові взяти участь в тендері, а потім його реалізувати. Наприклад, ми маємо кошти Світового банку, хочемо побудувати 40 амбулаторій і дуже складно йде процес, бо немає робочих рук. Тому ми запрошуємо фірми з усієї країни», – заявив Савченко. У межах проекту ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» та ДНЗ «Ковельський ЦПТО» отримали по 10 одиниць сучасної комп`ютерної техніки з ліцензійним програмним забезпеченням, ноутбуки, проектори тощо. У майстерню Ковельського ЦПТО встановлено електрозварювальне обладнання. Окрім того, Луцьке ВПУ отримало 4 навчальні верстати німецького виробництва, металорізальний інструмент та ліцензоване програмне забезпечення. Також стало відомо, що в майбутньому для реалізації проекту обиратимуть й інші спеціальності, фахівців з яких потребують волинські підприємства.

по темі суки ода
ЧУЖАКИ , пасажири , ...
0
...* що ШЕФ це не " СИЛЬНА РУКА " яка потрібна для наведення елементарного порядку !!! Протестні настрої перевищили домайданний рівень 2013р. ЛЮДИ ГОТОВІ ДО РОСТРІЛІВ ЧИНОВНИКІВ !!! На завершення під*єднають не багатьох підлабузників - тих які стверджують , - від нього не віднімеш того , що він вміє говорити . КОМАНДА сраколизів яка плідно з ним працює ... після команди сільського бугая : " ... списуйте все по максимуму ..." Спише на НЬОГО все : неробство , незнайство , невміння , ... Що то за ще один дуректор ? ! Тільки бовтає ! ? Яка тверда рука ,- бовтун . Ще один БОВТУН ! Та тим запахом вже не пахне - він тхне аж вже очі виїдає .!!!

8 грудня
Вчора
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
30.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин