Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Колектив Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Колектив Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Як працює управління соціального захисту населення райдержадміністраці у Локачах

10:01 12.11.2019
1670

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації – затребувана і важлива у районі служба, яку бодай раз відвідував кожен.

Там надають консультації щодо призначення будь-якої державної соціальної допомоги і здійснюють усі (передбачені законом) виплати різним категоріям громадян – сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, інвалідам різних груп, військовослужбовцям, матерям-героїням тощо.

На плечі держслужбовців, які працюють у цій сфері (в нашому районі таких 22), лягає великий об’єм роботи і неабияка відповідальність. Як зауважує начальниця управління соцзахисту населення РДА Оксана Турелик, штатні працівники не лише приймають необхідні документи від людей, а й здійснюють серйозні фінансові операції та перевірки.

«З початку року краянам виплатили понад 45 мільйонів гривень різних соціальних допомог та компенсацій, а це понад третина від усього бюджету району. Зокрема, ми нараховуємо домогосподарствам пільги та субсидії, здійснюємо оплату засобів реабілітації та санаторно-курортного лікування, проводимо широкий спектр виплат родинам з дітьми та опікунам, непрацездатним громадянам, учасникам бойових дій. Цей список насправді ще можна продовжувати довго, адже перелік наших посадових обов’язків чималий», – розповідає Оксана Михайлівна.

Працюючи в досить напруженому ритмі, а інколи й понаднормово, колектив управління соцзахисту населення на перше місце завжди намагається ставити інтереси своїх відвідувачів. На усі питання (найчастіше вони стосуються призначень субсидій та пільг) жителі району тут знаходять вичерпні відповіді. Індивідуальні консультації та роз’яснення фахівці надають аргументовано й доступно, тож число скарг від громадян не росте. А це, як наголошує Оксана Турелик, є одним із важливих показників стабільності в роботі.

«Наш колектив – дружний та злагоджений, працюємо як єдиний механізм. Кожен тягне свій фронт роботи і у разі потреби може підмінити колегу з іншого відділу. Відносини будуємо виключно на довірі і взаємопідтримці. Випадкові люди у нас не затримуються», – підсумувала розмову моя співрозмовниця.

Павло КОСТЮЧКО
Фото автора

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 грудня
Сьогодні
Вчора
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
30.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин