Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Що вирішили на народному віче у Локачах

17:32 04.02.2020
2085

У Локачах організували народне віче біля стін районної бібліотеки, аби недопустити до керування районом Василя Бакуна та обговорити ринок землі.

Народне віче відбулося у суботу, 1 лютого, о 12:00. Про це повідомляють організатори.

Учасники написали зверення до президента України Володимиру Зеленському, Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову та Прем’єр-міністру Кабінету Міністрів України Олексію Гончаруку.

У звернені, щодо продажу землі йдеться: (подаємо частину зверненнч без змін)

  • «продовжити в Україні мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення;
  • винести питання щодо зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення на всеукраїнський референдум;
  • всебічно вивчити громадську думку щодо можливостей і етапів проведення земельної реформи, провести широке публічне обговорення проблематики впровадження ринку землі сільськогосподарського призначення;
  • визначити механізми та законодавчо закріпити надання землі сільськогосподарського призначення у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування або продажу державі через спеціально створений земельний банк;
  • розробити та забезпечити дієву реалізацію державної програми стимулювання розвитку та кредитної підтримки невеликих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств».

У іншому звернені, щодо недопущення керування районом Василя Бакуна, йдеться: (подаємо без змін)

«Ми, народне віче селища Локачі, доводимо до Вашого відома, що в нашому районі склалася абсурдна ситуація щодо намірів призначити на посаду голови райдержадміністрації Бакуна Василя Івановича, запеклого «регіонала», керівника районного виборчого штабу партії «Опозиційний блок «За життя» на минулих президентських виборах.

Ми, представники національно-патріотичних сил Локачинського району, обурені попереднім узгодженням керівництвом Волинської обласної державної адміністрації щодо призначення на посаду голови Локачинської райдержадміністрації Бакуна василя Івановича, який за час своєї участі у громадсько-політичному житті району запам’ятався антиукраїнськими поглядами, зневажливим відношенням до воїнів АТО. Майже з усіх посад, які займав цей «діяч», пішов зі скандалами, неодноразово порушував законодавство України, за що притягався до різних видів відповідальності України.Ми однозначно не підтримуємо кандидатуру Бакуна Василя Івановича, а тому, у разі його призначення, проводитимемо акції громадського спротиву.

На жаль, ситуація, яка склалась у Локачинському районі не є винятковою.. Подібна є й у інших районах. На шостому році війни з російським агресором, після численних втрат волинян на сході призначати на посади керівників районів представників Опозиційного блоку, політика якого спрямована на втрату усього українського – мови, держави, Незалежності. Показовими є результати виборів у нашому районі – виборці, які підтримали на президентських виборах кандидатуру Володимира Зеленського та його політичну силу, представникам «Опозиційної платформи «За життя» віддали лише 3 % голосів. Мабуть, це найкраща оцінка щодо авторитетності цієї політичної сили на теренах району.

Війна продовжується – гасла про її припинення не змінюють ситуації в зоні ООС, нещодавно волиняни знову проводжали в останню путь свого земляка, який загинув від кулі російського найманця, тож ми вправі вимагати призначити на керівника виконавчої влади району високопрофесійного кандидата з проукраїнською державницькою позицією».

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Віктор

22:10 05.02.2020

Цікаво, чому на народному Віче забули про ще одного "регіонала" який вже сидить в Районній раді, а саме пана Мазурка?

Ватнік

23:58 05.02.2020

Скажіть, а для чого клеїти цей ярлик"регіонал", якщо людина своїми моральними і діловими характеристиками заслуговує на цю посаду, що саме не так? Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані. Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих. Всяке дерево, що не родить доброго плоду, рубають і в вогонь кидають. За їхніми плодами, отже, пізнаєте їх. (Єванг.Матвія 7:17-20)

Степан

13:39 07.02.2020

Якби Мазурок не взяв Ватніка на роботу, то на цій сторінці були б не цитати з СВЯТОГО ПИСЬМА, а суцільна ненормативна лексика.

Степану

18:16 07.02.2020

Шановний, ви обізналися, Бакун хай собі курить тютюн, а я говорю реальні речі. Ви зараз так спохватилися, а чим думали весною, коли голосували за Зе? Так що не скигліть!

27 лютого
Вчора
25.02.2020
24.02.2020
23.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин