УВАГА Волинь!

повітряна тривога

усі в укриття

Локачинські комунальники відзначили професійне свято

22 Березня 2020, 12:32
800

Нещодавно в приміщенні селищної ради відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників житлово-комунального господарства.

Тут зібрались не лише нинішні працівники Локачинського ВУЖКГ, а й ветерани цієї служби. Про це пише журналістка Людмила Мельничук Богута.

Слова-вітання та вдячності колегам за нелегку роботу висловив начальник комунгоспу Олег Джура. З вуст обласного депутата Михайла Скопюка для працівників прозвучали побажання всіх благ, безперебійної роботи системи, достойної винагороди за усі старання.

Долучився до вітань та проаналізував роботу комунального господарства селищний голова Богдан Іус.

Дякуючи працівникам за їх труд, керівник селища розповів про здобутки спільної роботи протягом року, проблеми та плани на майбутнє. Зокрема, констатував, що жодної вулиці в Локачах тепер нема без твердого покриття. Тричі проводився ямковий ремонт. Частину доріг вдалось заасфальтувати на вулиці Миру (підвіз до житлових будинків). Також за кошти держбюджету виконані необхідні роботи з облаштування автостоянки біля школи.

Користуючись нагодою, Богдан Іус звернувся до Михайла Скопюка з проханням посприяти виконанню ремонтних робіт місцевої дороги державного значення в напрямку Крухинич.

За минулий рік, як зазначив селищний голова, для господарської діяльності в Локачах закупили ще один трактор (МТЗ-100), а також знаряддя щоденної роботи – вили, коси тощо. За кошти місцевого бюджету придбані необхідні засоби для промивки свердловини на вулиці Малиновської, частину труб замінено та поставлено дві додаткові. В процесі робіт було знайдено ще одну свердловину. Тобто на цьому водозаборі працюватиме уже 2 свердловини.

З водопостачанням та водовідведенням нині проблем нема. Навіть на майбутнє закупили 2 частотних насоси. Були проведені роботи з освітлення. На ліхтарях всі лампочки замінені на енергозберігаючі. Шість ліхтарів ще є в запасі. Найближчим часом планується закупити ще 20-25 штук таких ламп і замінити, або поставити нові в тих місцях, де є потреба.

Зробили ремонт пішохідного моста на вулиці Шевченка(в районі ставка). Й хоча даний об’єкт на цей час не знаходиться на балансі селищної ради, роботи по його благоустрою були виконані руками працівників господарства: зробили новий настил, зварили перила, все пофарбували.

Керівник селища щиро подякував усім працівникам цієї служби за добру справу, яку вони добросовісно виконують і в подарунок до свята передав 18 комплектів спецодягу.

За сумлінне та добросовісне виконання службових обов’язків у сфері благоустрою селища Подяки локачинського селищного голови вручили робітникам благоустрою Галині Костюк та Анатолію Грицюку, оператору очисних споруд Олексію Джурі. Подяку голови Волинської обласної ради та подарунок Михайло Скопюк вручив Євгену Маняку.

Теплі слова вітань на урочистостях звучали також від ветеранів служби: Леонтія Кирила, Олексія Купріюка, Сергія Дишканта, Олега Сологуба та Валентини Веремчук.

Людмила МЕЛЬНИЧУК
Фото автора

Коментар
16/05/2022 Понеділок
16.05.2022
15.05.2022