Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Завідувачка інфекційного відділення Нововолинської ЦМЛ Валентина Бевз
Завідувачка інфекційного відділення Нововолинської ЦМЛ Валентина Бевз

У жительки Локачинщини підозрювали коронавірус

14:50 24.03.2020
1335

До інфекційного відділення Нововолинської ЦМЛ госпіталізували 49-річну жінку, мешканку Локачинського району.

Її привезли 24 березня вночі. Про це повідомляє Буг.

Підозру на коронавірус визначили медики бригади «швидкої», бо син пацієнтки тиждень тому повернувся з Польщі. Після епіданалізу підозру зняли, оскільки, за словами медиків, для неї не було підстав.

Читайте також: Локачинській лікарні подарували рукавички та маски.

Завідувачка інфекційного відділення Нововолинської ЦМЛ Валентина Бевз прокоментувала ситуацію. Вона розповіла, що підозра на коронавірус знята та встановлений діагноз ГРВІ із проявами фаренготрахеїту.

«При поступленні в жінки була температура 37 та помірне першіння в горлі. На ранок температура 36,9, пацієнтка почуває себе задовільно. Підозру лікарі «швидкої» аргументували тим, що син повернувся з Польщі. Ознак захворювань в нього немає», – зазначила Валентина Бевз.

Читайте також: Жителям Локачинського району нагадали телефони сімейних лікарів.

Підозру на коронавірус встановлюють, коли є епіданамнез, наприклад людина повернулася із закордону. У пацієнтів з важкими пневмоніями необхідно брати мазки. В жінки, яка була госпіталізована, підозру на COVID-19 зняли.

«Виявилося, що жінка хворіє отакими проявами респіраторних інфекцій з явищами фарингіту з 3 березня, тобто ще і до приїзду сина», – сказала лікарка.

На сьогодні, за словами завідувачки інфекційного відділення, це була єдина підозра на коронавірусну інфекцію. Епіданамнез виключив необхідність брати аналізи на коронавірус. Лікарка пояснила, коли подібні аналізи проводитимуться.

Читайте також: У Локачинській лікарні хочуть закрити інфекційне відділення. ОНОВЛЕНО.

«Беруться мазки з носоглотки на коронавірус у пацієнтів з важкими пневмоніями і обов’язково коли наявний епіданаліз, коли відомо, що людина приїхала з-за кордону. Тоді береться обстеження на даний вірус і відправляється до Києва. Навіть якби був би швидкий тест, то швидкий тест не є досить чутливий і по швидкому тесту теж не можна однозначно поставити діагноз коронавірус, він має бути обов’язково підтверджений лабораторно», – сказала лікарка.

Читайте також:

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 квітня
Вчора
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020