Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Губинському лісництві проживає 27 диких свиней та 5 оленів

17:02 12.05.2020
539

Досвід розведення дикого кабана вольєрним способом для лісівників Володимир-Волинського району не новий.

Про те, як це відбувається на території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», розповідає лісничий Ігор Іщук. Про це повідомляють у Пресслужбі Волинського ОУЛМГ.

«Маємо 5 вольєрів для свиней. На сьогодні тут живе 27 особин (разом із поросятками). Вирощуємо та скоро плануємо випускати у природне середовище», – ділиться планами Ігор Анатолійович.

Зважаючи на те, що поголів’я дикого кабана останнім часом на Волині значно пішло на спад – через поширення африканської чуми – така справа зараз вкрай необхідна.

Коли в лісі підросте трава – щоб тварини не були такі помітні, та кропива – це улюблений весняний харч свиней, їх випустять у природне середовище.

«Вольєри у нас досить великі є всі умови, щоб свині залишалися дикими. Деякі вольєри будувались минулого року, іншим уже по 2-3 роки. А у 2019 на території лісництва облаштували ще вольєр для оленів. Нині тут живе 5 особин – 2 самиці та 3 самці», – – уточнює Ігор Іщук.

Лісівники створили для тварин комфортні умови, тож сподіваються на потомство – також у майбутньому для випуску у природу. Тварини близько не підходять, вже від першого шуму починають утікати.

Читайте також: Чим живе пасічна садиба у Губинському лісництві.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020