Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ситуація щодо COVID-19 у Локачинському районі станом на 26 червня

11:42 26.06.2020
943

Станом на 26 червня у Локачинському районі не зафіксували нових випадків гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

За весь період зареєстрували 13 випадків COVID-19. Про це повідомляють у Локачинській райдержадміністрації.

Вилікувалось 11 осіб. Загалом, на Волині – 2096 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків захворювання.

Нагадаємо, що на Локачинщині 26 квітня зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусом. Пізніше повідомили про стан жінки, яка захворіла. У той же день, 26 квітня, повідомили про нову підозру захворювання коронавірусом на Локачинщині. Як повідомили на наступний день, підозра не підтвердилася. Вранці 2 травня повідомили про те, що у Локачинській лікарні перебуває особа з підозрою на Covid-19.

2 травня, після 18:00 у Локачах підтвердили другий випадок інфікування коронавірусом. Пізніше повідомили про дві нові підозри. Одну з них підтвердили – 3 травня повідомили, що у Локачах підтвердили третій випадок інфікування коронавірусом. Іншу підозру ще досліджують. Також, досліджують аналізи семи осіб, які контактували з хворими на коронавірус.

6 травня повідомили, що У Локачинському районі підтвердили четвертий випадок інфікування коронавірусом. Тоді повідомили про те, що дві особи перевіряють на інфікування COVID-19. Пізніше на дослідження відправили аналізи 23 осіб, які контактували з хворими на COVID-19. 9 травня дві підозри не підтвердилися. Про результати інших повідомлять згодом.

10 травня підтвердили п'ятий випадок. Пізніше У 8 медпрацівників Локачинської лікарні не підтвердили інфікування коронавірусом. У жительки району, яка хворіє на пневмонію, підозрюють коронавірус.

Пізніше, У Локачинському районі виявили три нових випадки інфікування коронавірусом. Тоді повідомили, що На Локачинщині у жінки з двобічною пневмонією коронавірус не підтвердили, а Троє інфікованих на коронавірус із Михайлівки.

Також ми повідомляли У яких селах Локачинського району зафіксували хворих на коронавірус. 14 травня підтвердили 9 випадок інфікування. На Локачинщині на дослідження відправили аналізи 17 осіб, які контактували з хворими на COVID-19.

19 травня підтвердили 10 випадок інфікування коронавірусом у жительки Тумина. Також повідомили про три нових підозри інфікування коронавірусом. 20 травня повідомили про ще одне інфікування у Тумині.

Станом на 2 червня від коронавірусу вилікувалося шість людей, а станом на 15 червня – 10, 16 червня вилікувалися усі хворі.

Пізніше на Локачинщині підтвердився новий випадок.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 липня
Сьогодні
Вчора
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020