Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Локачинському районі виявили новий випадок інфікування коронавірусом

18:35 03.08.2020
670

Станом на 3 серпня у Локачинському районі підтвердили ще один новий випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

За весь період зареєстрували 49 випадків COVID-19. Проце повідомляють у Локачинській РДА.

Вилікувалась 41 особа.

Загалом, на Волині – 3949 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків захворювання. Одужало 2793 осіб.

Станом на 30 липня у Локачинському районі підтвердили ще один новий випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, у Війниці.

За весь період зареєстрували 48 випадків COVID-19. Про це повідомили у Локачинській РДА.

Вилікувалась 41 особа.

Загалом, на Волині – 3735 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків захворювання. Одужало 2725 осіб.

Нагадаємо, що на Локачинщині 26 квітня зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусом. Пізніше повідомили про стан жінки, яка захворіла. У той же день, 26 квітня, повідомили про нову підозру захворювання коронавірусом на Локачинщині. Як повідомили на наступний день, підозра не підтвердилася. Вранці 2 травня повідомили про те, що у Локачинській лікарні перебуває особа з підозрою на Covid-19.

2 травня, після 18:00 у Локачах підтвердили другий випадок інфікування коронавірусом. Пізніше повідомили про дві нові підозри. Одну з них підтвердили – 3 травня повідомили, що у Локачах підтвердили третій випадок інфікування коронавірусом. Іншу підозру ще досліджують. Також, досліджують аналізи семи осіб, які контактували з хворими на коронавірус.

6 травня повідомили, що У Локачинському районі підтвердили четвертий випадок інфікування коронавірусом. Тоді повідомили про те, що дві особи перевіряють на інфікування COVID-19. Пізніше на дослідження відправили аналізи 23 осіб, які контактували з хворими на COVID-19. 9 травня дві підозри не підтвердилися. Про результати інших повідомлять згодом.

10 травня підтвердили п'ятий випадок. Пізніше У 8 медпрацівників Локачинської лікарні не підтвердили інфікування коронавірусом. У жительки району, яка хворіє на пневмонію, підозрюють коронавірус.

Пізніше, У Локачинському районі виявили три нових випадки інфікування коронавірусом. Тоді повідомили, що На Локачинщині у жінки з двобічною пневмонією коронавірус не підтвердили, а Троє інфікованих на коронавірус із Михайлівки.

Також ми повідомляли У яких селах Локачинського району зафіксували хворих на коронавірус. 14 травня підтвердили 9 випадок інфікування. На Локачинщині на дослідження відправили аналізи 17 осіб, які контактували з хворими на COVID-19.

19 травня підтвердили 10 випадок інфікування коронавірусом у жительки Тумина. Також повідомили про три нових підозри інфікування коронавірусом. 20 травня повідомили про ще одне інфікування у Тумині.

Станом на 2 червня від коронавірусу вилікувалося шість людей, а станом на 15 червня – 10, 16 червня вилікувалися усі хворі.

Пізніше на Локачинщині підтвердився новий випадок. 13 випадок зафіксували 25 червня. Два останніх випадки коронавірусу зафіксували у Затурцях та Колпитові. 1 липня виявили ще три випадки.

1 липня На Локачинщині виявили ще три випадки інфікування коронавірусом, та один випадок інфікування коронавірусом зафіксували 2 липня, а 3 липня у трьох селах зафіксували п'ять нових випадків інфікування коронавірусом. На Локачинщині підтвердили нові випадки інфікування коронавірусом і 5 липня у селах Дорогиничі та Холопичі.

10 липня У Локачинському районі підтвердили ще п'ять випадків інфікування коронавірусом. 12 та 13 липня У Локачинському районі виявили нові випадки інфікування коронавірусом.

Станом на 15 липня у Локачинському районі від COVID-19 вилікувалося 16 осіб із 35 інфікованих. 17 липня У Локачинському районі виявили два нових випадки інфікування коронавірусом. Інфікування виявили 19 та 20 липня. 21 липня перший випадок зафіксували у Павловичах. Зафіксували інфікування і 22 липня.

Станом на 23 липня У Локачинському районі за весь період від COVID-19 вилікувалося 29 осіб.

27 липня повідомили про нові випадки інфікування на Локачинщині. 28 липня зафіксували ще один випадок у Дорогиничах. 29 липня у Локачинському районі від коронавірусу вилікувалося вже 39 людей.

Новий випадок підтвердили у Війниці.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020