Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шельвівській школі обрали Президента

13:45 18.09.2020
337

У школі в Шельвові обрали Президента шкільної республіки «Берегиня».

Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду може стати учень школи, який досяг віку 14 років, навчається не нижче достатнього рівня, має авторитет у класі та школі. Про це пишуть на сторінці Шельвівської школи.

Активним виборчим правом наділили учнів 5-11 класів. Свої кандидатури на посаду Президента подали – Кузнецова Богдана (9 клас), Хома Юлія (10 клас).

Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя цікавішим і змістовним.

Вибори організували та провели за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скринька для голосування, протоколи, виборча комісія, дотримання дистанції.

За підсумками голосування Президентом шкільної республіки «Берегиня» більшістю голосів (45) обрали Хому Юлію.

Участь у самоврядуванні допоможе здобувачам освіти формувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 жовтня
Сьогодні
Вчора
26.10.2020
25.10.2020
24.10.2020