На Локачинщині стартували змагання Спартакіади школярів

28 Квітня 2021, 14:02
Фото ілюстративне 1648
Фото ілюстративне

У Старому Загорові стартували змагання Спартакіади школярів управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради.

Перший вид програми – легкоатлетичний крос. Про це повідомила Ірина Мороз у спільноті «Я там де, «Локачі»| FC Lokachi».

Змагання, попри погоду, викликали неабиякий інтерес в учасників. У змаганнях взяли участь 12 команд закладів загальної середньої освіти, це понад 80 учнів та їх наставників.

Юні спортсмени долали відстань 500, та 1000 метрів в залежності від вікової групи.

Серед загальноосвітніх шкіл І-II ступенів на дистанції 500 м призерами стали: 1 місце – Свіріпа Денис (Козлів), 2 місце – Мельник Іван (Білопіль), 3 місце – Дмитрук Дмитро (П‘ятикори). Серед дівчат найкращими були: 1 місце – Гущук Софія (Козлів), 2 місце – Калиш Катерина (Заячиці), 3 місце – Свіріпа Марина (Козлів).

Серед юнаків загальноосвітніх шкіл І-III ступенів на дистанції 500 м Приходько Іван (НВК Локачі) посів перше місце, Мельник Дмитро (Конюхи) – друге місце, Радзік Володимир (НВК Локачі) виборов третє місце.

У дівчат перемогу здобула Буденчук Орися (НВК Локачі), другу і третю сходинку, відповідно посіли Новицька Катерина та Голінчак Катерина (Замличі) На дистанції 1000 м найкращими серед юнаків були: Лишук Максим (НВК Локачі) – 1 місце, Матвіюк Назар (Старий Загорів) – 2 місце, Романчук Андрій (Привітне) – 3 місце, серед дівчаток першою фінішувала Савчук Тетяна (Замличі), другою – Гаврилюк Наталія (Привітне), третьою – Кущ Ангеліна (Старий Загорів).