Найменші спортсмени змагалися на турнірі з мініфутболу у Локачах. ФОТОЗВІТ

01 Травня 2021, 10:50
1429

У Локачах відзначили Всеукраїнський День футболу.

ДЮСШ Локачинської селищної ради на штучному майданчику Локачинської ЗОШ провела Турнір з мініфутболу з найменшими футболістами Локачинської громади. Про це повідомила Ірина Мороз у спільноті Я там де, «Локачі»| FC Lokachi

Для багатьох це були перші змагання серед учасників 2009 року народження і молодших. Згідно з жеребом шість колективів поділили на дві групи. До першої групи ввійшли: ДЮСШ Локач 2009, 2010, 2011 років (три команди). До другої групи жереб звів: школярів Бубнова, Привітного, Заячиць (три команди).

Команду із Заячиць представляли дівчата 2007-2008 років народження до складу якої увійшли також дівчатка із Привітного і Локач.

Організатори змагань дозволи взяти участь дівчачій команді, яка завдяки таким турнірам має змогу підготуватись до обласних змагань. Ігри в групі відбувались по коловій системі.

Відповідно до зайнятого місця в групі пройшли стикові матчі за 5 місце, 3 місце та 1 місце.

За 5 місце вели боротьбу команди Заячиць та Локач 2009, де перемогу святкували юнаки з рахунком 3:1.

За 3 місце вели боротьбу Бубнів та Локачі 2011, цей матч став маленьким фіналом, де школярі з Бубнова, поступаючись після першого тайму 2:0, зуміли на останніх хвилинах гри вирвати таку бажану перемогу, рахунок 3:2.

Довго сумувати локачанам не доводилось, адже попереду фінал: ДЮСШ Локачі 2010 та ЗОШ с. Привітне. Матч видався для команди з Локач ніби звичайний, де вони перемагали своїх суперників у групі із загальною різницею забитих та пропущених м’ячів 13:1.

Тож у фіналі був зафіксований рахунок 7:1 на користь локачан.

По завершенню турніру в кожній команді визначили найкращого гравця та гравчиню:

Лотоцька Вікторія – Заячиці, Вигиринський Станіслав – Локачі 2009, Голян Денис – Локачі 2011, Ткачук Андрій – Бубнів, Гаврилюк Володимир – Привітне, Бернадський Денис – Локачі 2010.

Також у номінації найкращий нападник турніру став Максимюк Артем – Локачі 2010, найкращий захисник – Жаловага Станіслав – Привітне.

Вищезгаданих учасників нагородили грамотами, а команди призерів – дипломами.

Команда переможець з рук Веселовської М.В. отримали Кубок турніру.