Холопичівські школярі – серед призерів обласних змагань туристських спортивних походів

Туристська група ЗЗСО «Холопичівський ліцей» зайняла II місце в обласних змаганнях туристських спортивних походів серед учнівської молоді у пішохідних походах І категорії складності.
Про це повідомила керівниця Гуманітарного відділу Затурцівської сільради Оксана Нерода.
Керівником потужної команди є затята мандрівниця Ольга Ващук.


Читайте також:
- Локачі
У Шельвівському ліцеї нагородили учасників міжнародних мовно-літературних конкурсів
- Локачі
Ліцей що у Павловичах отримав набори від проєкту «Школа у коробці»
- Локачі
День Святого Миколая: учні Шельвівського ліцею взяли участь у квесті «У пошуках подарунків»
- Локачі
День Святого Миколая: до вихованців Затурцівської спеціальної школи завітали рятувальники
- Локачі
У Губинській гімназії відбулося методоб'єднання класних керівників