Картину з голим путіним продали на благодійному аукціоні

15 Травня 2022, 16:40
Картина Шейна Беркері 224
Картина Шейна Беркері

З аукціону сучасного мистецтва Herman's у Дубліні  продали картину ірландського художника Шейна Беркері  - на ній намальований чоловік, дуже схожий на президента рф.

Виручені 2200 євро передадуть на допомогу Україні. Пр це йдеться на сторінці Волинської служби новин.

30-річний  автор картини Шейн Беркері каже, що картина під назвою «Оголений чоловік» має продемонструвати, що невелика група осіб може чинити злочини проти невинних.

За словами автора, картина слугує нагадуванням про те, що це лише звичайна людина. «Думаю, варто зазначити, наскільки абсурдним є те, що стільки людей гине через рішення, які він ухвалює», — пояснив художник.

Виручені на аукціоні гроші художник японсько-ірландського походження пожертвує Червоному Хресту. Представники аукціонного будинку Herman's скасували аукціонний збір, до загальної суми також додалася комісія покупця. Загалом Україні передадуть 2 876 євро та 50 центів.

«Можливо, я зайве перестраховуюсь, не називаючи його імені, але всі можуть здогадатися, хто це» – говорить Шейн Беркері.

Беркері не вперше пише картину, щоб висловити протест. У 2015 році він, будучи студентом Національного коледжу мистецтв і дизайну, намалював оголеного директора коледжу після демонстрацій студентів, які були незадоволені умовами навчання та проживання.

Читайте також: Kalush Orchestra перемогли на Євробаченні-2022.

Коментар
24/06/2022 П'ятниця
24.06.2022
23.06.2022