На Локачинщині поширюють фейк про можливість виграти два Range Rover

15 Липня 2022, 13:13
У Локачах поширюють фейк ФОТО 336
У Локачах поширюють фейк

Чергову спробу шахрайства обманом змушують поширювати користувачів мережі. Пости з фейковим розіграшем двох автомобілів з'явилися на сторінках локачинських груп у фейсбуці.

Люди поширюють пост від 16 липня буцімто від автосалону японської автокорпорації Toyota. Про це повідомляють кореспонденти Район.Локачі.

Нікого не бентежить, що Toyota розігрує не свої авто, а машини від британської автокомпанії Land Rover. Хто ж там задумуватиметься, коли ось які блискучі позашляховики з бантиками.

Для отримання машини потрібно виконати лише декілька вимог шахраїв.

«Просто виконайте наведені нижче дії, щоб взяти участь у конкурсі: подобається, поділитися, коментар ГОТОВО. Будь ласка, не забудьте вподобати нашу сторінку. Удачі», – заманюють людей зловмисники.

Коли ж перейти на оригінальний пост псевдорозіграшу, відкриваються додаткові вимоги – треба зареєструватися на сайті. Ці вимоги розсилає робот у відповідь на кожен коментар під постом.

На сайті й розпочинається найнебезпечніша частина шахрайства. Зловмисники просять відправити їм смс-повідомлення, потім надсилатимуть на ваш телефон пін-код й нарешті запропонують завантажити на ваш пристрій якісь файли. Найімовірніше – це шкідливе програмне забезпечення, яке покликане викрадати ваші персональні дані.

Повівшись на таку шахрайську схему, можна стати жертвою фішингу.

Довідково: ФІШИНГ –  (англ. phishing – риболовля) — вид шахрайства, метою якого є виманювання в довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів. Шахраї намагаються змусити користувачів самостійно розкрити конфіденційні дані – наприклад, надсилаючи електронні листи з пропозиціями підтвердити реєстрацію облікового запису, що містять посилання на сайт.

Коментар
Код блоку:
05/02/2023 Неділя
05.02.2023
04.02.2023