Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Новий роман письменника
Новий роман письменника

Волинян кличуть на презентацію нового роману Любка Дереша

14:15 02.05.2018
305

Відомий письменник Любко Дереш презентує роман про межу, з якої не повертаються.

У відгуках роман «Спустошення» називають неофіційним гімном для міленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про «чорних лебедів» і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.

14 травня, о 19:00 актовій залі Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20) у Луцьку відбудеться зустріч з відомим українським письменником Любком Дерешем та презентація його нового роману «Спустошення».

З анотації: Реставрація імперії і проект надлюдини, воля і обумовленість, герої креативного класу і нова Орда, що жене своїх коней із розверзлих надр свідомості. Спустошення шириться світом…Спекотний серпневий день. Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Відомий журналіст Федір Могила влаштовується помічником серйозного інвестора, який бажає украй швидко сформувати ринок психотехнологій. Вони вступають в альянс із колишнім працівником радянських закритих лабораторій, професором Гуровим, щоб здійснити інноваційний прорив. Однак кожен з учасників цього союзу, як виявляється, має приховані мотиви. Що це? Сценарії, запущені з аномальної Зони? Постінформаційний апокаліпсис? Чи жадоба сенсу, щоби вистояти у боротьбі зі Звіром, якого Гайдеґґер називав Ніщо? Новий роман Любко Дереш «Спустошення» — про межу, з-за якої не повертаються.

Квитки можна придбати в антикафе «Innerspace» (вул. Паркова, 5) або онлайн.

Увага! Для учнів вхід безкоштовний (обов’язково пред’являти учнівський).

Організатор події: Мистецьке об'єднання «стендаЛь».

Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин