У Локачинській громаді запрацює молодіжна рада

22 Березня 2024, 16:51
У Локачинській громаді продовжують співпрацю із молоддю ФОТО 839
У Локачинській громаді продовжують співпрацю із молоддю

Локачинська громада стала переможцем конкурсного відбору за проєктом «Активна молодь – сильна громада». За цим проєктом у громаді створять молодіжну раду.

Тридцять громад з трьох областей України пройшли конкурсний відбір на участь у проєкті «Активна молодь – сильна громада», який реалізує ГО Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Про це виданню Район.Локачі розповідають у Локачинській селищній раді.

«Створення активних та впливових молодіжних рад у громадах-партнерках підвищить рівень практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень», – розповідають у селищній раді.

У межах проєктної діяльності при Локачинській селищній раді створять молодіжну раду. Також у громаді докладуть зусилля для популяризації та підтримки молодіжних рад серед зацікавлених сторін місцевого самоврядування і місцевих жителів у громадах-партнерках.

У приміщенні селищної ради 22 березня підписали меморандум про створення молодіжної ради у Локачах. Проєкт реалізовуватимуть учасники освітнього процесу Локачинського ліцею.

Довідково: Учасницями проєкту стали Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині; Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини; Саф’янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.

 

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024