Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фахівці дослідять три памятки археології
Фахівці дослідять три памятки археології

Локачинський район: Фахівці дослідять три пам'ятки археології

13:00 24.05.2018
938

15 травня розпочала роботу Волинська археологічна експедиція НДЦ «Рятівна археологічна служба» ІА НАНУ. Цьогорічні дослідження проводяться на пам’ятках археології, які розташовані на об’єктах Локачинського газового родовища ПАТ «Укргазвидобування», поблизу сіл Марковичі і Роговичі Локачинського району Волинської області.

Про це повідомила прес-служба НДЦ «Рятівна археологічна служба» ІА НАНУ. – інформує galinfo.

У роботі експедиції беруть участь фахівці з інших установ – Волинського краєзнавчого музею (Луцьк), Історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» (Львів).

На загальній площі 930 кв. м планується закласти розкопи в межах поселень Марковичі-І (доба бронзи), Роговичі-І (ранньозалізний вік, княжа доба) та Роговичі ІІ (доба бронзи, ранньозалізний вік, ранньослов’янський час та княжа доба).

У перші дні розкопок археологам вже вдалось натрапити на цікаві знахідки: кераміку, вироби з бронзи, кременю та кістки.

«Вони підтверджують та доповнюють результати попередніх розвідкових досліджень, проведених у 2016 р., під час яких і виявили пам’ятки», - розповів керівник Волинської археологічної експедиції Олександр Сілаєв.


За словами Олександра Сілаєва, цьогорічні дослідження є особливо цінними з огляду на те, що розкопки в окрузі Локач, зокрема, у верхній течії річки Луги, досі не проводились.

;
Коментарі
16 серпня
Сьогодні
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин