На благодійному заході у Затурцях збирали кошти на автомобіль для військових

17 Червня 2024, 15:05
Благодійний захід у Затурцях ФОТО.ВІДЕО 169
Благодійний захід у Затурцях

У Затурцівській громаді відбувся благодійний концерт «Наближаємо перемогу разом».

Захід проходитиме 16 червня о 16:00 у Будинку культури села Затурці. Дійство відвідала журналістка Район.Локачі.

На заході збирали кошти на купівлю авпомобіля-позашляховика для 112 багальйону, 101 бригади, де проходить службу житель села Губин Микола Коханський.

Під час концерту культурні діячі громади представляли кожен свій старостинський округ. Ведуча заходу, директорка Будинку культури села Затурці Марта Похила провела бліц-опитування, під час якого задавала присутнім питання про центр громади. За правильну відповідь учасники отримували солодкий приз.

На дійстві працював благодійний ярмарок на якому можна було придбати товари ручної роботи. Також можна було замовити патріотичний аквагрим та взяти участь у майстер-класі з розпису медового печива від Любові Федорук.

«Чудовий концерт. Сьогодні ми починаємо ряд концертів у нашій громаді. Наші заходи мають дві мети: перша прагматична – це збір коштів для військових, друга – спроба відволікти людей від сьогоднішніх проблем та отримати задоволення від творчості талановитих земляків», – Зазначив голова Затурцівської громади Юрій Ковальчук.

Очільник також подякував усім учасникам заходу за долучення до благодійної справи. Загалом на заході вдалося зібрати 31 528 гривень.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024