Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Літо
Літо

Локачинський район: стартувала операція «Літо»

10:00 07.06.2018
251

На території Локачинського району стартували щорічні профілактичні заходи під умовною назвою «Літо», які триватимуть до 31 серпня.

Операція спрямована на безпечний відпочинок дітей, попередження вчинення правопорушень неповнолітніми та стосовно них, й інших негативних явищ у період літніх канікул, – повідомляє Локачинське ВП Горохівського ВП ГУНП у Волинській області.

Впродовж трьох місяців правоохоронці посилено працюватимуть над тим, щоб під час літнього відпочинку гарантувати дітям безпеку та запобігати підлітковій злочинності. Поліцейські посилять профілактичну роботу з неповнолітніми, насамперед проводитимуть профілактичні бесіди на теми жорстокості, насильства, пияцтва, наркоманії, дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул, а також дотримання правил поводження на воді, користь здорового способу життя та відповідальність підлітків за вчинення протиправних дій.

Крім цього, перевірятиметься стан дотримання працівниками торгівельних закладів вимог законодавства щодо заборони реалізації неповнолітнім цигарок та алкоголю, обмеження перебування дітей у нічний час в розважальних закладах. Поліцейські будуть проводити профілактичні рейди з метою перевірки дотримання цих вимог. При виявлені порушень вживатимуться заходи щодо притягнення правопорушників до відповідальності та подальшого призупинення ліцензії згідно чинних вимог законодавства.

У сезон відпочинку працівники поліції попереджають та нагадують мешканцям Локачинського району про важливі заходи безпеки. Так, у місцях найбільшого скупчення людей, а саме зупинках, транспорті, та інших людних місцях дітям не варто показувати дороговартісні мобільні телефони, великі суми грошей, ювелірні прикраси. Батькам слід не залишати дитину без догляду, на сонці, в автомобілі, біля водойм. Малолітні діти завжди мають пам’ятати чи мати при собі контактні телефони батьків, поліції та швидкої медичної допомоги. Потрібно застерегти дітей від спілкування з незнайомими людьми, навіть якщо ті представляються знайомими батьків. Залишаючи неповнолітніх вдома, варто пам’ятати про можливу небезпеку від електричних та газових приладів, відкритих вікон на верхніх поверхах будинку. Батьки повинні знаходити час для спільного відвідування з дітьми водойм, атракціонів та інших розважальних закладів, а не відпускати їх на самостійні прогулянки, адже це може бути дуже небезпечним.

Правоохоронці звертаються з проханням до батьків бути уважнішими до своїх дітей, приділяти їм якомога більше уваги, щоб зберегти їх здоровими, уникнути нещасних випадків та травматизму. Працівники Локачинського відділення поліції Горохівського ВП ГУНП у Волинській області звертаються до громадян із проханням повідомляти про будь-які факти вчинення злочинів чи правопорушень дітьми чи щодо дітей, очевидцями яких ви стали, за телефонами «102»

Коментарі
15 грудня
Вчора
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин