Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вчителі
Вчителі

Вчителі району провели методичні читання до дня народження Василя Сухомлинського

14:00 07.06.2018
382

У районному методичному кабінеті провели педагогічні читання на тему «Освітнє середовище і формування компетентної особистості у педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського», присвячені до 100 річчя від дня народження видатного Василя Сухомлинського.

Відкрила захід завідувач райметодкабінету, яка відмітила, що творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-практика ХХ ст. важко переоцінити. Педагогічні надбання педагога не втратили своєї актуальності й в період сьогоднішнього реформування освітнього середовища, оскільки духовна сутність його педагогічної системи в пріоритеті і в наш час. П

ро особистість учителя у системі педагогічних поглядів В.О. Сухомлинського розповіла практична психологиня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі. Актуальні питання у своєму виступі підняв вчитель предмету Захист Вітчизни Локачинського ОНЗ щодо вдосконалення роботи щодо громадянського та патріотичного виховання особистості, використовуючи педагогічний доробок В.Сухомлинського.

Вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. с.Кисилин висвітлила проблему гармонійного розвитку особистості учня у навчально-виховному процесі на засадах гуманізму у вченні великого педагога. Досвідом роботи щодо формування екологічної культури учнів, з використанням ідей В.О.Сухомлинського, поділилась з присутніми вчителька біології ЗОШ І-ІІІ ст. с.Маньків. Цікавим був виступ вчительки математики Локачинського ОНЗ, яка акцентувала увагу на проблемі створення ситуації успіху на уроці. Великого значення вчений надавав проблемі самовиховання, яку розкрила вчителька іноземної мови ЗОШ І-ІІІ ст. с.Губин.

Коментарі
15 грудня
Вчора
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин