Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нарада
Нарада

Чи будуть вирішені проблеми освітян?

17:00 14.06.2018
378

Минулого тижня відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Віктора Дудечка, голови районної ради Бориса Ковальчука, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексія Комара з головами профспілкових організацій закладів освіти району, директорами шкіл, педагогічними працівниками.

Про це інформує сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Учасники зустрічі порушили питання щодо виділення коштів на медичний огляд педагогічних працівників з районного бюджету, оплати відрядних та збільшення надбавок педагогічним працівникам району, зокрема за престижність праці – з 5 до 20%,. Адже, така ситуація створює напругу та певним чином незадоволення в трудових колективах.

У ході розмови Віктор Дудечко детально проінформував про механізм формування освітньої субвенції з державного бюджету, за рахунок якої здійснюється оплата праці педагогічних працівників району, назвав чинники, від яких залежить її розмір: основний з яких – кількість учнів, наповнюваність класів. Якщо кількість дітей у школах району значно зменшилась, то мережа закладів зберігається. А це одна з головних причин виплати педагогічним працівникам району так званої «престижності» у розмірі 5%. Всі наявні ресурси районного бюджету будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам установ, які фінансуються з районного бюджету, оскільки нестача коштів сягає 3-місячного фонду заробітної плати.

Відповідаючи на питання щодо матеріально-технічного забезпечення окремих навчальних закладів, голова райдержадміністрації вкотре наголосив, що відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту» засновник забезпечуює утримання та розвиток матеріально-технічної бази заснованого ним закладу освіти на рівні, достатньому для виконання вимог стандартів освіти та ліцензійних умов, а у Локачинському районі, окрім ОНЗ НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія», засновниками шкіл є сільські ради.

На питаннях щодо наповнення та використання коштів районного бюджету зупинився голова районної ради Борис Ковальчук.

Коментарі

Олександер

02:43 16.06.2018

І знову ні прощо(

16 лютого
Сьогодні
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
09.02.2019
08.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин