Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Завдання нової Конституції – разом із народом виробити шлях у майбутнє України», – ​​​​​​​Юлія Тимошенко

20:27 17.07.2018
208

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що нинішня Конституція відіграла позитивну роль – закріпила суверенітет держави.

Проте чи не щороку кожен глава держави підлаштовував її під себе. Тому в Україні треба ухвалити такий Основний документ, який не дозволить президенту мати абсолютну владу.

На переконання політика, нині український народ має право та можливість перезавантажити владу, «адже люди втратили віру в те, що в державі щось зміниться». Тому слід зібрати весь інтелект нації і виробити чіткий покроковий план дій, як вивести країну з важкого стану.

«Треба контролюючі органи чітко відмежувати від політичних діячів, від уряду, парламенту. До того ж, нова Конституція має відрізнятись від попередньої, яка творилася за зачиненими дверима декількома людьми, які ділили країну та бюджет», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» вважає, що новий суспільний договір слід створити разом із громадянським суспільством та ухвалити на всенародному референдумі, який оголосить своїм указом новий Президент України.

У прямому ефірі «Свободи слова» Юлія Тимошенко запросила політичних лідерів і представників громадянського суспільства до спільної роботи над проектом нової Конституції.

Своєю чергою, народний депутат від партії «Батьківщина» Олексій Рябчин в прямому ефірі «Радіо НВ» нагадав, що професійне обговорення нової Конституції України вже розпочалось. Після того, як 15 червня на презентації «Нового курсу України» в Києві Юлія Тимошенко озвучила думки щодо її бачення нової концепції Основного Закону України, щопонеділка проходять обговорення нових конституційних принципів під її модераторством. Згодом планується провести подібні заходи в усіх регіонах України.

Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин