Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Поділити гроші, які ще не надійшли до бюджету – злочин», – Сергій Євтушок

16:47 21.07.2018
259

Те, що керівництво «Нафтогазу» поділило гроші, які ще не надійшли до держбюджету після перемоги у Стокгольмського арбітражі, – це злочин.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи заборону уряду на виплату надмірних винагород працівникам державних компаній.

За словами політика, премії керівництву «Нафтогазу» обурюють будь-якого громадянина, який не може навіть по тарифах сплатити.

«Насправді гроші від перемоги над «Газпромом» не надійшли до бюджету. Окрім того, на сьогодні уряд не добирає до дохідної частини запланованих 5 млрд грн. Це відображається на показниках у регіонах – зірвані плани по державному фонду регіонального розвитку, не будуються заплановані об’єкти, оскільки немає надходжень до бюджету. Поділити гроші, витягнувши їх із бюджету, з кишень українців, – це злочин», – наголосив він.

До того ж народний депутат зауважив, що «Нафтогаз» – це корупційний орган, який нічого не виробляє, а збагачується за рахунок підняття тарифів.

Сергій Євтушок також вважає, що заява прем’єр-міністра про заборону виплати надмірних винагород працівникам держкомпаній правильна, але запізніла.

«Гроші вже поділено. Премія не є обґрунтованою, адже вона не приносила річного прибутку підприємства до бюджету. Якби вони виробили стільки доходу, то можна було б преміювати за річний прибуток, як це роблять у світі, – від 1 – 3%. А тут нетипова ситуація для того, щоб брати такі величезні гроші, коли вони так потрібні країні», – пояснив парламентарій.

«У керівництва «Нафтогазу» апетити зросли, але настане час, коли українці не платитимуть за броньовані автомобілі та мільйонні премії для Коболєва через тарифний тягар, а будуть розвивати вітчизняні газові родовища», – підсумував він.

Коментарі
18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин