Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ярмарок вакансій для безробітніх
Ярмарок вакансій для безробітніх

У Локачах провели ярмарок вакансій для тимчасово безробітних

12:06 06.08.2018
228

У Локачинській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для добору працівників на виробництво у ПрАТ «ВОЛИНЬХОЛДІНГ» за професіями: апаратник з приготування майонезів, соусів та гірчиці, налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції.

Про це повідомляє Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Для участі у заході до центру зайнятості завітала начальник відділу управління персоналом Світлана Пілюк та інспектор з кадрів відділу управління персоналом Тетяна Артюк.

Світлана Пілюк представила учасникам заходу вимоги до посад, умови праці, режим роботи, заробітну плату та інші аспекти що стосуються працевлаштування та роботи на виробництві.

Зустріч пройшла у формі діалогу, безробітні отримали відповіді щодо умов працевлаштування, а гостей зацікавили пропозиції пошукачів роботи щодо покращення умов організації праці на підприємстві.

Приватне акціонерне товариство «Волиньхолдінг» ПП «Торчин» є одним з найбільших і динамічних підприємств в Україні з іноземними інвестиціями. Продукція «Волиньхолдінгу» добре відома на українському ринку та за кордоном, - це майонез, кетчуп, соус, гірчиця і приправи, які виробляються за класичними фірмовими рецептурами та реалізуються під торговою маркою «Торчин».

Один безробітний дав згоду на проходження робіт тимчасового характеру.

Коментарі
16 жовтня
Сьогодні
Вчора
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
10.10.2018
09.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин