Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
школа
школа

У МОЗ повідомили, як підготувати дитину до школи

13:00 14.08.2018
243

У МОЗ виклали список справ, як правильно підготувати дитину до школи.

Впродовж наступних тижнів ми будемо розказувати, як підготуватись до 1 вересня учням, батькам і освітянам, щоби наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним.

Сьогодні публікуємо першу невеличку шпаргалку для батьків із кроками, які необхідно зробити перед початком навчального року.

  • Оберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд. Отримайте довідку для школи і корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у навчальному закладі. Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не підписали декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то саме час це зробити! Усі послуги у вашого педіатра чи сімейного лікаря - безоплатні, їх оплачує НСЗУ Національна служба здоров'я України. Докладніше про послуги, які надають терапевти, педіатри і сімейні лікарі: https://bit.ly/2tISVtz
  • Далі перевірте, чи є у дитини усі необхідні щеплення. Перед початком навчального року надолужте усі пропущені щеплення. Визначити найоптимальніший час уведення вакцин для найефективнішого захисту дітей від інфекційних хвороб можна за допомогою Календаря профілактичних щеплень: https://bit.ly/2KYHAjy
  • Придбайте необхідні для школи речі. Існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Наприклад, безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи, а шкільна форма має містити щонайменше на 50% натуральних волокон. Докладніше про державні стандарти і важливі нюанси розкажемо уже в наступних публікаціях.
  • Обов’язково подбайте про робоче місце дитини. Тут мають значення багато умов — від висоти парти і розміру шрифту у підручнику до освітленості. У наступних публікаціях розкажемо про основні вимоги до робочого місця дитини у школі, а також як організувати сприятливе і здорове робоче місце вдома.
  • Привчіть дитину дотримуватись гігієни. Мити руки перед їжею і після туалету - найпростіше правило, яке захистить вашу дитину від десятка хвороб.
  • І головне — налаштуйтесь психологічно. Психологічний комфорт дуже важливий як для дітей, так і для батьків. У наступних публікаціях ми детально розкажемо, як зустріти 1 вересня без стресу і паніки.

Про усі ці теми будемо детально говорити упродовж трьох наступних тижнів — залишайтеся з нами! Якщо у вас є запитання чи пропозиції до цієї теми, долучайтеся до обговорення прямо тут, у коментарях до публікації.

Закликаємо батьків, батьківські організації та медіа долучатися до нашої кампанії, та поширювати цю інформацію на своїх майданчиках, адже комплексна готовність та організованість дитини дадуть успішний старт школяреві у навчальному році.

До ініціативи також долучилася Нова Українська Школа, тож новини з'являтимуться і на сайті http://nus.org.ua/.

Більше інформації на сайті МОЗ: https://bit.ly/2vDI7ha.

Коментарі
24 лютого
Вчора
22.02.2019
21.02.2019
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин