Хто став новим головою Локачинської районної ради

05 Вересня 2018, 09:00
3426

На 30-й позачерговій сесії Локачинської ради обрали нового голову. 

Про це повідомляє Boris Kovalchuk.

Голова ради Борис Ковальчук подав заяву про дострокове складання повноважень. Новим головою обрали Володимира Мазурка.

 

Коментарі
05 Вересня 2018, 12:27
Володимира Мазурка!!! (виправте)
05 Вересня 2018, 13:40
Привіт! Всім доброго здоров"я і гарного настрою! Говорять,що подія відбулася з подачі губинського Віктора Фьодоровіча і голосуванням 15-ти депутатів райради,які посадили в крісло пана Мазурка,який в буремний 2014 рік перебував на службі у нашого президента втікача і зрадника Януковича і виконував його розпорядження. Ганьба їм всім!!! Кажуть ,що дехто зовсім не голосував.Це заслуговує на повагу!
05 Вересня 2018, 13:46
Що Володька що Вітька один хрін, як не має правди та процвітання так і не буде у тому районі ;(
05 Вересня 2018, 17:29
Чорна рада - чорна зрада.
06 Вересня 2018, 00:09
ну що панове,ті що кричали вслід тим,хто працював з Максимовичем,"мазурковщина". Ви ж своїми руками востановили справедливість!!!
06 Вересня 2018, 00:28
Це оцінка роботи районного керівництва.Скоро не тільки регіонали а й комуністи повернуться.
06 Вересня 2018, 12:00
Подейкують, що на районне керівництво був "шалений тиск",а голоси депутатів просто купили.
07 Вересня 2018, 16:27
У газеті "Експрес" за 6-13.09.18р. дана оцінка такому "звільненню":"... за два дні Порошенко звільнив одразу 8 голів РДА. Такі дії можуть мати передвиборче підгрунтя.Декого усунули з посади "згідно з поданою заявою "(як це відбулося у Локачах), як йдеться у розпорядженні президента.Когось - згідно зі статтею 118 Конституції.Кажуть, це так звана президентська чистка...Зокрема, щоб збыльшити на мысцях пыдтримку партыъ влади...Порошенко ставитиме на звільнені місця відданих людей, котрі зможуть зробити все для того, аби пропрезидентська сила мала високі результати на виборах.Не варто сподіватися, що після Революції Гідності влада не вдаватиметься до адмінресурсу.Тим більше, що минулого року було було внесено зміни до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби, котрі дозволяють призначати голів обласних та державних адміністрацій без проведення конкурсу. ВІДПОВІДНО, ПРЕЗИДЕНТ НЕ НЕХТУЄ ТИМ, АБИ ВІДДАВАТИ ПЕРЕВАГУ ВІДДАНИМ ЛЮДЯМ, А НЕ ФАХІВЦЯМ". А Мазурок, як відомо, сра......лиз ще той, як кажуть "и вашим и нашим за копейку спляшет".
07 Вересня 2018, 18:56
До чого тут Президент? Посада голови районної ради - це виборна посада! За Мазурка голосували "патріоти Локачинського району" тобто депутати районної ради
08 Вересня 2018, 01:05
Слава локачинським депутатам! А тепер напишіть лист пуціну, щоб вернув яника. Будемо відновлювати колишній устрій.
08 Вересня 2018, 19:09
Ще треба спецперевірку пройти,щоб стати легітимним головою.
08 Вересня 2018, 19:34
Два дні заохочували окремих депутатів. Не брали бюлетні і не голосували в знак протесту депутати від Батьківщини та Свободи .За мазурка проголосували 4 депутати від аграрної партії, 3-наш край ,2 радикальної партії Л яшка, 2-української народної партії, 2- укроп. і 2 -блок Петра Порошенка.
12 Вересня 2018, 15:47
а в нас що вже відеокамери кругом стоять?!люди висловили свою позицію,чи ніхто не має права мати свою власну думку?