Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Що за собою несе тала вода?

14:31 16.02.2018
508

Дизентерія, черевний тиф, вірусний гепатити А, сальмонельоз та інші інфекції – ці та інші захворювання можуть загрожувати локачанам та жителям району.

Зима цього року знову видалась мінливою, часті потепління і танення снігу загрожують нам підтопленням і проникненням талої води в колодязі та водонапірні башти, спричиняючи виникнення різноманітних інфекційних та паразитарних захворювань, кишкових інфекцій: дизентерія, черевний тиф, вірусний гепатит А (в Шацькому районі уже зареєстровано спалах цього захворювання), сальмонельоз, сибірська виразка, та гельмінтозів – аскаридозу, трихурозу, ентеробіозу, – інформує Локачинське лабораторне відділення.

Збудники цих захворювань в переважній більшості знаходяться в ґрунті, при розмиванні якого потрапляють в питну воду, а з нею – в наш організм, викликаючи тяжкі захворювання.

Небезпечні гризуни

Другим, теж небезпечним для нашого здоров’я, чинником є те, що при затопленні полів мишовидні гризуни (миші, щурі), шукаючи житло та харчі, мігруватимуть в наші домівки, несучи з собою особливо небезпечні захворювання: лептоспіроз, туляремію. Протягом 2017 року працівники Локачинського районного лабораторного відділення на території району відловили 30 мишовидних гризунів (польові та домашні миші) та направили для дослідження на природно-вогнищеві інфекції в лабораторію особливо-небезпечних інфекцій ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України». В 6-ти з усіх досліджених гризунів виявили збудники лептоспірозу (в однієї польової та 5 домашніх мишей), ще в однієї польової миші виявили збудник ієрсініозу. Це доводить наявність цих збудників в природньому середовищі району.


Лептоспіроз — гостра інфекційна хвороба з групи зоонозів, що супроводжується гарячкою, симптомами загальної інтоксикації, ураженням нирок, печінки, серцево-судинної, нервової систем.

Джерело інфекції — дикі гризуни (щури, миші), домашні (велика рогата худоба, свині, собаки) і промислові (лисиці, песці) тварини, які виділяють збудник в зовнішнє середовище з сечею. Хвора людина не становить небезпеки для інших. Зараження людей відбувається під час купання у водоймі, на рибалці, косовиці, при вживанні інфікованих продуктів і води, догляді за хворими тваринами.

В організм людини і тварини лептоспіри проникають через ушкоджену шкіру і слизові оболонки. Початок захворювання переважно гострий з трясучим ознобом. Температура тіла швидко досягає 39-40 °С. виражені симптоми інтоксикації – загальна слабкість, головний біль, нудота, блювання. Можливі втрата свідомості, марення, збудження. Характерною ознакою є м'язовий біль не тільки під час рухів, а і в спокої. Найсильніший біль хворі відзначають у литкових м'язах, дещо менший — у м'язах спини, грудей, живота. Тривалість міалгій 8-10 днів. Біль у ділянці живота може симулювати картину гострого хірургічного захворювання. Привернути вашу увагу повинна гіперемія обличчя і шиї, ін'єкція судин склер, герпетичні висипання на губах, крилах носа, може виникати кашель, задишка. Майже у всіх хворих збільшена печінка, у кожного другого – селезінка.

Природне вогнище лептоспірозу в районі охоплює такі населені пункти: с. Затурці, с.Кисилин, с.Твердині, с.Шельвів, с.Гранатів. Останній випадок захворювання в районі зареєстрували в 2010 році в жителя с.Затурці.

Ієрсиніоз – кишкова інфекція, що характеризується переважною мірою ураженням шлунково-кишкового тракту, а також генералізованим ураженням, що зачіпає шкіру, суглоби і інші органи і системи організму.

Слід зауважити, що бактерії, що викликають це захворювання, ієрсинії, вільно переносять вплив на них у вигляді знижених температур. Більш того, при температурі 4-6 градусів, характерній для холодильника, вони не тільки зберігаються, але й не втрачають можливості до розмноження. Враховуючи цю особливість, ієрсиніоз часто визначають ще й як «хворобу холодильників». Крім цього, бактерії вільно переносять заморожування з наступним відтаванням.

Ієрсинії протягом тривалого проміжку часу можуть зберігатися в ґрунті й у воді. Чутливі вони до впливу у вигляді кип'ятіння, висушування та хімічної дезінфекції.

В якості резервуара, як, власне, і джерела ієрсиніозу, виступають переважною мірою тварини. До них зокрема належать різного типу гризуни, собаки і худоба (як правило, свині). Поширення захворювання можливо і через людей, проте передача інфекції від людини до людини – явище вкрай рідкісне.

В цілому ж, передача ієрсиніозу здійснюється через фекально-оральне розповсюдження і воду.

Шляхи зараження – різні продукти харчування. Це продукти тваринного походження і продукти, які зазнали недостатню термічну обробку. Крім цього, сюди відносять також продукти, які забруднені випорожненнями інфікованих тварин.

У деяких, хоча і рідкісних випадках, інфекцію можна підхопити контактно-побутовим способом. Останній варіант зокрема пов'язаний з низьким рівнем гігієнічної культури.

Тривалість інкубаційного періоду при ієрсиніозі становить приблизно від 1 до 6 днів. Проявляється він у формі лихоманки, температура якої коливається в межах 40°C. Відзначається також озноб, головний біль, слабкість загального характеру, ломота в суглобах і м'язах. При гастроентнричній формі характерна диспепсія (нудота, блювання, діарея, біль у животі).

У рідкісних випадках при ієрсиніози з'являється висип. Висипання плямисто-папульозні, дрібноточкові або крупноплямисті (іноді кільцеподібні), з'являються на різних ділянках шкіри, найчастіше в нижній частині кінцівок (симптом «шкарпеток» і «рукавичок»). Висип може супроводжуватися печінням в долонях, після себе залишає ділянки лущення. При деяких формах ієрсиніози відзначається артропатичний синдром (артралгії). Суглоби кінцівок (кистей, стоп, ліктьові і колінні) болючі, набряклі, рухи в уражених суглобах обмежені. При генералізованому ієрсиніози може спостерігатись збільшення печінки та селезінки.

Туляремія – зоонозна інфекція, яка характеризується інтоксикацією, лихоманкою, ураженням лімфатичних вузлів. Резервуаром інфекції у природі є гризуни, у тому числі мишоподібні; збудник тривалий час зберігається у крові та тканинах заражених гризунів, виділяється з їх сечею. Зараження може відбутися при вживанні сирої води та купанні у водоймищах, у які із сечею гризунів проникли бактерії, споживанні зараженої їжі, потраплянні у верхні дихальні шляхи та на кон'юнктиви людини пилових частинок разом із бактеріями туляремії при обмолоті інфікованого хліба. Залежно від місця проникнення збудника в організм є 7 форм захворювання.

Основні симптоми:

– при проникненні бактерій через шкіру може утворюватися червона пляма, яка переходить у папулу, а потім і виразку, проте слідів проникнення може і не лишитися, спостерігається підвищення температури тіла до 38-39 °C, з'являється головний біль, загальна слабкість, біль у м'язах, інші прояви інтоксикації, збільшення лімфатичних вузлів.

– при потраплянні через дихальні шляхи – може спостерігатися ангінозна форма з утворенням виразок, та легенева, яка супроводжується кашлем.

Щоб уникнути цих небезпечних захворювань, слід дотримуватися таких правил:

вживайте якісні продукти харчування. При приготуванні їжі обов’язково застосовуйте термообробку (варіння, смаження, запікання). Овочі та фрукти ретельно мийте кип’яченою водою (бажано щіткою), потім – окропом. Перед їжею ретельно мийте руки з милом, руки також можна протирати зволоженими дезінфектантами серветками;

– щоб захистити джерела водопостачання (шахтні колодязі, артсвердловини) від забруднення поверхневими талими водами, можна облаштувати перехоплюючі канави з відведенням стоків в сторону від джерел водопостачання;

– у разів забруднення колодязі треба звільнити від нанесеного бруду, почистити, спорожнити та продезінфікувати в них воду;

– індивідуальні вигреби та вбиральні (туалети),в разі переповнення талою водою, треба спорожнити за допомогою асенізаційної машини та продезінфікувати хлорним вапном, або іншим дезінфекційним засобом, призначеним для цього;

– провести дератизацію, тобто знищення гризунів, в місцях можливого їх скупчення.

Якщо у вас виникла підозра про наявність ознак інфекційних захворювань, то терміново звертайтесь за медичною допомогою. Не допускайте самолікування, щоб уникнути ускладнень.

Коментарі
23 березня
Вчора
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин